• Informacje na temat:

  aktorka podnieca

Artykuły na temat: aktorka podnieca
 • "Gorący temat": Strasz i podniecaj

  Nieoficjalne motto konserwatywnej stacji telewizyjnej Fox News tak właśnie brzmiało: strasz i podniecaj. Windowało słupki oglądalności i nabijało budżet stacji z reklamowych wpływów. Ale co to oznaczało w praktyce dla pracujących tam kobiet, poznajemy za sprawą trzech bohaterek.

 • Anna Przybylska: Ubrania były mokre

  Nic tak nie kręci i nie podnieca męskiej publiczności, jak sceny striptizu w wykonaniu atrakcyjnej aktorki. Dziś do grona sław, które na srebrnym ekranie, w rytm muzyki pozbywały się garderoby, dołączyła Anna Przybylska. W "Bilecie na Księżyc", nowej komedii Jacka Bromskiego, aktorka odważnie zagrała tancerkę erotyczną Roksanę.

 • Zabronił pokazywać scenariusz!

  Po spektakularnej filmowej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy, zmysłowej Barcelonie, romantycznym Paryżu i kipiącym humorem Rzymie, Woody Allen, po raz pierwszy od czasu hitu "Co nas kręci, co nas podnieca", powraca do USA.

 • Krystyna Janda otrzymała medal "Za mądrość obywatelską"

  Aktorka, założycielka i dyrektor artystyczna warszawskiego Teatru Polonia i Och -Teatru Krystyna Janda odebrała w sobotę, 1 czerwca, w Urzędzie Miasta Krakowa medal "Za mądrość obywatelską". Odznaczenie przyznała redakcja miesięcznika "Kraków".

 • W szponach namiętności

  Dorota Kolak to znakomita aktorka! Jest wiarygodna zarówno, w roli matki, jak i dojrzałej kochanki. W serialu "Przepis na życie" jest jedną i drugą.

 • Lohan nową muzą Woody'ego Allena?

  To by było coś! Amerykańska aktorka Lindsay Lohan została przyłapana przez fotoreporterów z reżyserem Woodym Allenem. Jak donoszą amerykańskie media, zjedli oni kolację w jednej z nowojorskich restauracji. Czyżby planowali współpracę?

 • Dagmara Dominczyk: Z Kielc do Hollywood

  Dagmara Dominczyk ( "Rock Star" ), pochodząca z Kielc odtwórczyni roli Mercedes w nowej, hollywoodzkiej ekranizacji "Hrabiego Monte Christo" , przyjechała do Polski, aby wziąć udział w kinowej promocji tego filmu. Aktorka odwiedzi Warszawę, Gdańsk, Toruń i rodzinne Kielce. Obraz trafi na ekrany kin w piątek, 9 sierpnia.

 • Kate Winslet jako Mildred Pierce

  Premiera mini-serialu "Mildred Pierce", z Kate Winslet w roli głównej, odbędzie się w poniedziałek, 19 września w HBO i HBO HD. Za rolę w tej produkcji hollywoodzka aktorka otrzymała w niedzielę, 18 września, nagrodę Emmy, odpowiednik filmowego Oscara.

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  ...gwiazdy porno. Tam dopiero będzie "robić sceny"... To właśnie podczas prasowego pokazu spektaklu w reżyserii Claude'a Bardouila aktorka opowiedziała o roli w nowej produkcji stacji TVN. źródło(...) kobiety, co je cieszy, boli, napędza i podnieca. Jak odnajdują się w relacjach z partnerami, dziećmi, przyjaciółkami i rywalkami. Będzie zabawnie bo to historia większości z nas - gdy impreza się...

 • "Mildred Pierce" na antenie HBO

  ...dwa i pół filmu. Ten projekt bardzo dużo mnie kosztował, ale przyniósł mi także wiele satysfakcji. Serial ma wspaniałą obsadę i rewelacyjną, bardzo kompetentną ekipę produkcyjną" - dodaje aktorka(...) Wood ("Co nas kręci, co nas podnieca", serial HBO "Czysta krew") oraz nagrodzona Oscarem Melissa Leo ("Rzeka ocalenia", "Fighter"). Kate Winslet rozkwita: przeczytaj recenzję "Mildred Pierce" - prosto...