• Informacje na temat:

  aktorka rozebrała się

Artykuły na temat: aktorka rozebrała się
 • Edyta Folwarska rozebrała się dla "Playboya"

  ..."Po trzech latach namawiania zgodziłam się" - tak dziennikarka stacji Polo TV napisała na Instagramie, publikując zdjęcia z rozbieranej sesji dla "Playboya".

 • Rozebrała się... charytatywnie

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Nicolette Sheridan, rozebrała się na potrzeby kampanii charytatywnej.

 • Barton rozebrała się Gallaghera

  Amerykańska aktorka, Mischa Barton, znana jest z tego, że ma kilka kompleksów, które nie pozwalają jej często odsłaniać ciała. Jednak dla Noela Gallaghera gwiazdka zrobiła wyjątek. W najnowszym teledysku muzyka zobaczymy ją w samej bieliźnie.

 • Córka Seana Penna rozebrała się

  Po odrzuceniu propozycji rozebrania się na łamach "Playboya" Dylan Penn, 22-letnia córka Seana Penna i Robin Wrigt, odsłoniła swe wdzięki w sesji dla magazynu "Treats!". To pierwsza okładka w karierze młodej modelki.

 • Lady Gaga rozebrała się na okładce "V"

  Lady Gaga i jej narzeczony Taylor Kinney postanowili pokazać się nago na okładce nowego numeru magazynu "V". Jak przekonuje para, zrobili to z wyższych pobudek.

 • Nigdy się nie rozbierze?

  Jessica Alba zapewnia, że nigdy nie rozbierze się na potrzeby filmowej roli. Aktorka tłumaczy, że nie pozwalają na to jej katolickie korzenie.

 • Aniston nie rozbierze się

  Rzecznik Jannifer Aniston zaprzeczył, jakoby aktorka miała pokazać się nago w najnowszym filmie "Horrible Bosses". Dodał jednak, że gwiazda i tak powinna zaskoczyć swoich fanów.

 • Vanessa Hudgens się rozbierze

  Idolka nastolatek Vanessa Hudgens znów sprawi, że męskiej części widowni skoczy ciśnienie - w najnowszym filmie wcieli się w wulgarną prostytutkę.

 • Jennifer Lopez: Chcieli, abym rozebrała się na castingu

  ...48-letnia wokalistka przyznała, że podczas jednego z pierwszych przesłuchań filmowych, w którym wzięła udział, namawiano ją, aby zaprezentowała się topless.

 • Britney nie rozbierze się

  Tak jak już zapowiadaliśmy, na okładce październikowego magazynu "Vanity Fair" pojawi się Britney Spears. Jednak popularna wokalistka, która obecnie jest w ciąży, nie pójdzie w ślady znanej aktorki Demi Moore i nie rozbierze się, jak wcześniej informowały niektóre media.

Zdjęcia na temat: aktorka rozebrała się
Wideo na temat: aktorka rozebrała się
 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy, nie mam się czego wstydzić

  Nie mam problemu z nagością na ekranie – mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu „Na krawędzi”. Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Agnieszka Dygant: Grając sceny łóżkowe, trzeba się w sobie zakochać

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu „Prawo Agaty” niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie. Aktorka stara się wtedy wyobrazić sobie, że po prostu jest w nim zakochana.

 • Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  Nie mam problemu z nagością na ekranie – mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu „Na krawędzi”. Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże już nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

Dyskusje na temat: aktorka rozebrała się