• Informacje na temat:

  aktorka sobieski

Artykuły na temat: aktorka sobieski
 • Sobieski pozornie normalna

  Leelee Sobieski ( "Kult" ) będzie gwiazdą niezależnej produkcji "Night Train". Młoda aktorka wystąpi u boku Danny'ego Glovera i Steve'a Zahna.

 • Bankiet z... Brucem Willisem

  Bruce Willis, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie przyjechał do Polski. W środowy wieczór bawił się z polskimi gwiazdami na imprezie promującej wódkę marki Sobieski. Aktor jest ambasadorem Sobieskiego i udziałowcem jej producenta Grupy Belvedere.

 • Izabela Trojanowska od czasu do czasu pojawia się na bankietach. Po "Pokazie Stołów Wielkanocnych" w Hotelu Sobieski, wiadomo już, dlaczego tak rzadko.

 • Robert De Niro wyprodukował serial

  Gwiazda Hollywood Robert De Niro to nie tylko legenda aktorstwa, ale także producent filmowy i telewizyjny. Na kanale nSeriale, będzie można zobaczyć współprodukowany przez niego serial "Nyc 22". W jednej z głównych ról - Leelee Sobieski.

 • Krystyna Janda obserwatorką życia

  Krystyna Janda jest uważną obserwatorką świata, co można dostrzec, śledząc jej profil na Facebooku. Aktorka potrafi zauważyć niecodzienne, zazwyczaj śmieszne sytuacje.

 • Córka Jaggera: "Sean Lennon nie dla mnie"

  Modelka Elizabeth Jagger (20 l.), córka Micka Jaggera, zamierza ochłodzić stosunki z Seanem Lennonem (28 l.), synem Johna Lennona. Twierdzi, że dzielący ich Atlantyk jest zbyt poważną przeszkodą. W dodatku Elizabeth uważa, że jest jeszcze za młoda na poważny związek. Ta wiadomość może zaskoczyć Lennona juniora, który dla córki Jaggera odprawił aktorkę Leelee Sobieski.

 • Córka Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Jana Jakuba Kolskiego zginęła w wypadku. Mija pięć od tej tragedii

  Do wypadku doszło 24 lipca 2014 roku na ul. Sobieskiego we Wrocławiu. Samochód, który prowadziła Grażyna Błęcka-Kolska uderzył w latarnię i przewrócił się na bok.  Aktorka jechała czerwoną Toyotą Corollą wraz z córką Zuzanną i koleżanką, projektantką Teresą Kopias, do Wrocławia. Padał deszcz. Niespodziewanie samochód wpadł w poślizg, uderzył w latarnię, znak drogowy i przewrócił się na bok...

 • S. Lennon: Nowa narzeczona

  Phillips, córką Johna Phillipsa z The Mamas And The Papas. Stosunki Lennona z Elizabeth Jagger uległy ochłodzeniu na początku 2004 roku (wtedy zaczął spotykać się z aktorką Leelee Sobieski), ale w ostatnich(...) urodzinowym Seana "P Diddy'ego" Combsa. Aktorka wcześniej była żoną francuskiego reżysera i producenta Luca Bessona ("Joanna D'Arc", "Taxi", "Leon Zawodowiec").

 • Dorota Segda: Krakowianka

  Dorota Segda, aktorka znana z roli w filmie "Tato" oraz występu w serialu "Na dobre i na złe", świętuje w piątek 50. urodziny.

 • Grażyna Błęcka-Kolska: Córka była dla niej wszystkim

  Przypomnijmy, że Grażyna Błęcka-Kolska ("Wenecja", "Jasminum", "Afonia i pszczoły", "Jańcio Wodnik", "Kogel-mogel") miała 24 lipca wypadek samochodowy. Do zdarzenia doszło na ul. Sobieskiego we(...) Grażyny Błęckiej-Kolska i Jana Jakuba Kolskiego, odniosła bardzo poważne obrażenia i zmarła w szpitalu na stole operacyjnym. Grażyna Błęcka-Kolska nie odniosła żadnych obrażeń. Aktorka wraz z córką...

Zdjęcia na temat: aktorka sobieski