• Informacje na temat:

  aktorka spodziewa

Artykuły na temat: aktorka spodziewa
 • Aktorki, które oszpeciły się dla roli

  Naomi Grossman Naomi Grossman uwielbia metamorfozy. Aktorka, znana z takich produkcji jak "Good Girls" czy "ctrl alt delete", przykuła uwagę widzów i krytyków rolą Pepper w trzech odsłonach serialowej antologii "American Horror Story". Jej bohaterka cierpi na mikrocefalię - wadę rozwojową, która sprawia, że Pepper ma nienaturalnie małą czaszkę. Aktorka dla roli dała się nie tylko...

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Monika Mazur spodziewa się dziecka?

  Aktorka i jej ukochany, Tomasz Chrapusta, latem ubiegłego roku wzięli ślub. Monika Mazur pytana wówczas o powiększenie rodziny, mówiła, że jak najbardziej chciałaby zostać mamą. "Z Tomkiem(...)". Wygląda na to, że jej marzenie niebawem się spełni! Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", aktorka i jej mąż oczekują potomstwa! "To wczesny etap ciąży. Monika Mazur bardzo dobrze się czuje, więc nie...

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Zaskakujące, co Anna Lewandowska uświadomiła Małgorzacie Kożuchowskiej! To zabolało aktorkę

  ...z pierwszych dowiedziała się, że żona piłkarza spodziewa się drugiego dziecka, a po jego narodzinach pospieszyła z gratulacjami.  "Słodziaki-szczęściary! Już zawsze będą miały siebie" - napisała aktorka(...) rodzeństwa. Jej synek ma wszystko, o czym zamarzy. Z okazji jego urodzin Małgosia co roku wyczarowuje bajkowe przyjęcie. Mimo to często wraca myślami do swojego zgoła odmiennego dzieciństwa. Aktorka...

 • Joanna Orleańska: Piękna i niezależna

  Śliczna delikatna blondynka robi wrażenie, że może się złamać przy pierwszym podmuchu wiatru. Ale Joanna Orleańska to aktorka twardo stąpająca po ziemi. Wie, że uprawia okrutny zawód i liczy tylko na siebie.

 • Katarzyna Cichopek spodziewa się trzeciego dziecka!? Tygodnik ujawnia zaskakujące informacje

  ...brzuszek.  Kolejna fotka w puchowej kurtce już z Wrocławia, gdzie występowała ze spektaklem "Przygoda z ogrodnikiem", jeszcze podsyciła przypuszczenia, że Katarzyna Cichopek jest w ciąży. Aktorka i jej mąż(...) płakała. W środku mnie gniotło. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi, to wszystko zaczęło mnie przerastać" - żalił się tancerz.  Para była zmuszona sprzedać posiadłość. W pewnym momencie aktorka...

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • Katarzyna Glinka w ciąży! Nikt się nie spodziewał

  Jak dowiedziało się „Na żywo”, Katarzyna Glinka (42 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka od dłuższego czasu pragnęła powiększenia rodziny, dlatego jest szczęśliwa, że jej marzenie wkrótce się spełni. Wiadomo też, co dalej z karierą gwiazdy!

 • Izba lekarska wszczęła postępowanie ws. lekarza Anny Przybylskiej

  Rzecznik odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku wszczął postępowanie ws. lekarza, który opiekował się Anną Przybylską. Sprawa dotyczy telewizyjnych wypowiedzi doktora na temat przebiegu choroby zmarłej w niedzielę aktorki.

Zdjęcia na temat: aktorka spodziewa
Wideo na temat: aktorka spodziewa
 • "Zawód: Amerykanin": Keri Russell spodziewa się dziecka

  Keri Russel spodziewa się dziecka. Ojcem jest partner aktorki, Matthew Rhys. Będzie to ich pierwsza pociecha. Miłość aktorów rozkwitła na planie serialu „Zawód: Amerykanin”. 39-letnia gwiazda wychowuje już 8-letniego Rivera i 3-letnią Willę. Są to dzieci z małżeństwa z Shanem Dearym, z którym rozstała się po 7 latach.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Anne Hathaway jest w ciąży!

  Anne Hathaway (33 l.) jest w ciąży! Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Adamem Shulmanem (34 l.). Gwiazda wielokrotnie wypowiadała się na temat chęci posiadania rodziny. Media donoszą, że może być w około czwartym lub piątym miesiącu ciąży. Hathaway i Shulman pobrali się we wrześniu 2012 roku. (CNN Newsource/x-news)

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

Dyskusje na temat: aktorka spodziewa
 • Re: “M jak miłość": Madzia wraca! Będzie... biała sukienka!

  Widać, jak autor tekstu ogląda "M..." i jak bardzo orientuje się w tym, co pisze. "...scenarzyści położyli Madzię do łóżka, gdy tylko dowiedzieli się, że(...)aktorka spodziewa się drugiego dziecka" Akurat! Ania miała już ładny "brzusiol", kiedy leżała jako Madzia ciężko chora w szpitalu. Moja rada: jeśli chcecie zamieścić jakieś wypociny, dowiedzcie sięnajpierw, o co chodzi...