• Informacje na temat:

  aktorka stanisława celińska

Artykuły na temat: aktorka stanisława celińska
 • Stanisława Celińska: Nowa płyta "Malinowa..." w maju

  Trzy lata po premierze podwójnie platynowej płyty "Atramentowa..." aktorka i wokalistka Stanisława Celińska wydaje nowy album "Malinowa...". Premiera - 25 maja.

 • Stanisława Celińska jest chora? Ma problemy z chodzeniem!

  Stanisława Celińska musiała zrezygnować z roli w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Opóźniane są także zdjęcia do serialu "Barwy szczęścia", w którym występuje. Co się dzieje? Podobno aktorka, która w 2017 roku obchodziła 70. urodziny, ma poważny problem z chodzeniem!

 • Stanisława Celińska w "Demakijażu" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najnowszego odcinka programu "Demakijaż", który widzowie Polsat Cafe obejrzą 25 kwietnia, będzie Stanisława Celińska. O czym Krzysztof Ibisz będzie rozmawiał z aktorką?

 • Stanisława Celińska: Chciałabym się zakochać

  Aktorka i wokalistka Stanisława Celińska będzie jedną z gwiazd Koncertu Platynowego - Polsat SuperHit Festiwal 2016. Jej płyta "Atramentowa" sprzedaje się w Polsce nie gorzej niż najnowszy album Adele.

 • Stanisława Celińska: Wszystko zaczęło się od Opola

  ...- Swój debiut na tym festiwalu wspominam jako wzruszające przeżycie. Wszystko zaczęło się od Opola - powiedziała aktorka i wokalistka Stanisława Celińska. Podczas niedzielnego koncertu na 55. KFPP w Opolu artystka została odznaczona Nagrodą Telewizyjnej Jedynki.

 • Stanisława Celińska: "Niejedno przeszłam"

  Decyzję, że zostanie aktorką Stanisława Celińska podjęła jako 12-latka, pod wpływem książki o Helenie Modrzejewskiej. O wyborze zawodu, swoich rolach, autorytetach, problemach i sukcesach aktorka opowiada w książce "Niejedno przeszłam" Karoliny Prewęckiej.

 • Stanisława Celińska: Pamiętać własne błędy

  Znakomita aktorka. Świetna wokalistka. Człowiek, od którego możemy uczyć się mądrości. Magia Stanisławy Celińskiej polega na tym, że jej twarz uspokaja nawet z daleka. Ukojenie niesie też głos.

 • Stanisława Celińska: Polskie kino straciło mistrza

  Ze śmiercią Andrzeja Wajdy polskie kino straciło mistrza i kogoś, kto uważnie obserwował rzeczywistość - powiedziała Stanisława Celińska, która zagrała w pięciu filmach reżysera, m.in. w "Katyniu". Miał ogromną wiedzę i dużo pokory; był trochę jak dziecko, a trochę jak mędrzec - dodała.

 • Stanisława Celińska śpiewa w Toruniu

  Stanisława Celińska odkrywa swoją nową twarz - pieśniarki, która wie, o czym śpiewa i wie, jak przyciągnąć słuchacza, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Album "Atramentowa" okazał się wielkim sukcesem artystki, która koncertuje w całej Polsce, zbierając znakomite recenzje. 2 maja aktorka, wraz z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko, wystąpi na scenie Sali Koncertowej CKK...

 • Stanisława Celińska o życiu...

  ..., George'a Gershwina i Fryderyka Chopina, a nawet oryginalne teksty Bronisławy Wajs-Papuszy. Akompaniować aktorce będzie Tomasz Bajerski. Celińska, aktorka filmowa i teatralna, zadebiutowała w 1968 roku(...)Celińska opowiada piosenkami o kobiecie dzisiejszych czasów, z początku tkwiącej w beznadziei, ale pokonującej przeciwności losu. Optymistyczny wydźwięk spektaklu daje nadzieję na egzystencję w mimo...

Zdjęcia na temat: aktorka stanisława celińska
Dyskusje na temat: aktorka stanisława celińska