• Informacje na temat:

  aktorka usta usta

Artykuły na temat: aktorka usta usta
 • ​Powstaje kontynuacja serialu "Usta usta"

  ..."Usta usta" to serial, który był nadawany na antenie stacji TVN w latach 2010-2011. Doczekał się trzech sezonów, a teraz jego bohaterowie powrócą w kolejnym.

 • Wiktoria Gąsiewska powiększyła sobie usta? Burza w sieci!

  Wiktoria Gąsiewska to jedna z najgorętszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka, ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim, wygrała show "Dance, Dance, Dance", występuje w serialu "rodzinka.pl" i od niedawna jest również jedną z prowadzących "The Voice of Poland". Na swoim profilu na Instagramie Wiktoria zamieściła zdjęcia z najnowszej sesji. Wszyscy patrzyli tylko na jej usta!

 • "Usta, usta" z Anną Muchą

  W jesiennej ramówce stacji TVN pojawi się drugi sezon serial u "Usta, usta", który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. W nowych odcinkach zagra Anna Mucha.

 • Najgorsze role hollywoodzkich aktorek

  Cameron Diaz - "Inna kobieta" i "Sekstaśma" Rok 2014 nie był szczególnie udany dla Cameron Diaz. Aktorka zagrała wtedy w dwóch filmach, a oba jej występy spotkały się z negatywnym przyjęciem(...) długi. Susan Sarandon wciela się w nauczycielkę, będącą miłością bohatera. Aktorka po zdobyciu Oscara za "Przed egzekucją" nie otrzymywała już propozycji filmowych ról na miarę swojego talentu. Te...

 • Anna Chodakowska: Aktorka z pazurem

  Zaczynała jako gniewna Antygona w legendarnym spektaklu Adama Hanuszkiewicza, dziś w "Fortepianie pijanym" w Teatrze Narodowym zachrypłym głosem wyśpiewuje songi Toma Waitsa. Wybitna aktorka Anna Chodakowska obchodzi w piątek, 20 lipca, 70. urodziny.

 • Wpychał watę w jej usta

  Bez skrupułów wpycha watę w usta jednej z najpiękniejszych kobiet Francji, a ze swoimi aktorami nie rozmawia, bo nie zna języka. Asghar Farhadi, irański reżyser zaliczany przez magazyn "TIME" do grona 100 najbardziej wpływowych ludzi świata, słynie z nietypowych metod pracy.

 • "Usta usta": Nadęty bogacz

  Marcin Perchuć to aktor zarówno teatralny i filmowy, jak i serialowy. Szerszej publiczności artysta dał się poznać jako Konstanty Turski w "Ekipie" Agnieszki Holland. Obecnie możemy podziwiać jego komediowe umiejętności w serialu "Usta usta".

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl! Anna Dereszowska - aktorka wyjątkowo wszechstronna. Oglądamy ją w serialach, filmach i na deskach teatralnych. Serca widzów podbiła talentem i pięknym(...) wyzwaniem, bo to oznacza, że traktuje on swoją pracę na serio". Dubbing to nie jedyna okazja, w której aktorka może się pochwalić swoimi umiejętnościami wokalnymi. Znana jest również ze swojej działalności...

 • "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  ..., że była "artystką prawdziwie radosną i radość czyniącą". W Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach nad otwartą mogiłą przemówił prezes SPATIF-u Gustaw Holoubek. "Była aktorką w najpiękniejszym(...), okrągłą i pulchną jak pączek od Semadeniego, usta umalowane w czerwone serduszko, rozkosznie zadarty nosek, wystarczyło spojrzeć w oczy rzucające filuterne błyski, usłyszeć głos o jedynym, sopranowym...

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandrę Prykowską mogliśmy podziwiać ostatnio u boku Magdaleny Cieleckiej w Teatrze Telewizji w sztuce "Zabójcza pewność". Polska aktorka zadebiutowała w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami" oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi". Mogliśmy ją podziwiać również w serialu "Rezydencja" wśród największych osobowości polskiego kina...

Zdjęcia na temat: aktorka usta usta
Wideo na temat: aktorka usta usta
Dyskusje na temat: aktorka usta usta