• Informacje na temat:

  aktorka w czapce

Artykuły na temat: aktorka w czapce
 • Katarzyna Pawlak: Jej karierę przerwała choroba

  Aktorka cierpi na stwardnienie rozsiane.

 • Joanna Szczepkowska: Nie tylko aktorstwo

  ...mnie mężczyzna w futrzanej czapce, który przedtem cisnął się tuż koło mnie z tłumem idącym w kierunku kościoła św. Krzyża. Byłam przekonana, że jest jednym z nas. Kiedy dano rozkaz do ataku na kościół(...) r. aktorka była nominowana do Złotej Kaczki w kategorii "najlepsza rola kobieca sezonu 2008/09" za postać Romy Szczepkowskiej w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W tym samym roku...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  ...- Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Brigitte Bardot skończyła 80 lat

  Francuska aktorka Brigitte Bardot w niedzielę, 28 sierpnia, skończyła 80 lat. Symbolem seksu stała się w latach 50. i 60., a po wycofaniu z branży filmowej - została działaczką ochrony praw zwierząt. W ostatnich latach krytykuje muzułmanów.

 • Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli ślub?

  Od kiedy Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie media na całym świecie spekulują, że już niedługo będzie wielki powrót Brada Pitta i Jennifer Aniston. Dodatkowo emocje podgrzewa fakt, że Pitt pojawił się na 50. urodzinach aktorki, a później byli widziani na kilku randkach. Teraz na palcu Aniston można dostrzec obrączkę! Czy byli małżonkowie wzięli sekretny ślub?

 • Gwiazda oszczędza na hotelu

  Nominowana do Oscara brytyjska aktorka Carey Mulligan, która zarabia nawet 5 milionów dolarów za film, mieszka obecnie w hotelu o niskim standardzie w pobliżu niebezpiecznej dzielnicy Los Angeles.

 • Najgorszy świąteczny prezent!

  Anna Powierza, znana przede wszystkim jako Czesia z "Klanu" bardzo poważnie podchodzi do sprawy świątecznych upominków. Aktorka wyznaje, w jaki sposób robi zakupy oraz wspomina najgorszy prezent na Boże Narodzenie.

 • Znakomita aktorka i żona zmarłego w ubiegłym roku wybitnego operatora filmowego Edwarda Kłosińskiego, Krystyna Janda, odsłoniła w poniedziałek w Łodzi jego gwiazdę w łódzkiej Alei Gwiazd. W uroczystości towarzyszyli jej synowie, przedstawiciele władz miasta, ludzie teatru i filmu.

 • Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o incydencie z czasów, gdy chorowała na raka

  ..., które ją zabolało. Aktorka nie miała wtedy włosów i nosiła perukę, ale tylko na planie serialu, poza nim wychodziła z domu jedynie w czapce z daszkiem. Tak wybrała się kiedyś na szkolną wywiadówkę(...) nią straszna diagnoza - rak piersi. W rozmowie z Agatą Młynarską aktorka wyznała, że oprócz bliskich, którzy byli dla niej ogromnym wsparciem, w walce z chorobą bardzo pomogła jej praca w serialu...

 • Marieta Żukowska sama obcięła sobie włosy

  ...prowadzili o fryzurę Mariety. "Pamiętasz, jak chciałam grzywkę, a ty powiedziałeś 'Nie, nie zrobię ci tego, chcesz chodzić w czapce?'" - zapytała aktorka. Fryzjer przyznał, że miał również spore(...) Mariety Żukowskiej, której charakterystyczna fryzura zyskała już miano kultowej, nie jest to takie proste. Aktorka we wtorek wieczorem postanowiła opowiedzieć o swoich włosach w relacji na żywo na...