• Informacje na temat:

  aktorka w gorsecie

Artykuły na temat: aktorka w gorsecie
 • Thandie Newton: Lepiej nago niż w gorsecie

  Akcja 10-odcinkowej produkcji HBO rozgrywała się w tytułowym parku rozrywki - świecie, w którego największą atrakcją są obdarzone sztuczną inteligencją androidy. 44-letnia aktorka wcieliła się(...) symbol "uprzedmiotowienia kobiety". "To rodzaj zaproszenia do seksu" - tak aktorka scharakteryzowała ubiór swojej bohaterki. Wiele emocji wśród fanów serialu wywołał jednak moment, w którym postać Newton...

 • Megan Fox w gorsecie!

  ...gorsety. One powinny powrócić. Bardzo mi się podobają" - powiedziała 24-letnia gwiazda. Fox przyznała jednak, że chwilami niełatwo było jej się poruszać na planie w niezwykle obcisłym gorsecie(...) zemdleję" - zdradziła aktorka. Co więcej obcisły gorset pozostawił na żebrach Fox bolesne ślady. "Na koniec dnia, gdy go zdejmowałam, miałam w pasie wgłębienia od fiszbin. Następnego dnia musiałam go...

 • Gorset Marylin Monroe na aukcji

  Pamiątki po Marilyn Monroe zawsze budzą zainteresowanie kolekcjonerów. Najnowszym kąskiem będzie wystawiony na sprzedaż 3 grudnia w Beverly Hills gorset, który aktorka nosiła w filmie "Przystanek autobusowy".

 • Emily Blunt: Grzeczna dziewczynka?

  Ta hollywoodzka gwiazda czuje się tak samo swobodnie w gorsecie, jak i w dżinsach. Ale najchętniej wbiłaby się w kostium superbohaterki!

 • "Wybuchowa" Maria Dębska

  Aleksandra Szczerbińska była drugą żoną Józefa Piłsudskiego i matką jego dwóch córek. W filmie "Piłsudski", który trafi do kin 13 września, gra ją Maria Dębska. Podczas zdjęć aktorka musiała nosić ważący 10 kg gorset, w którym schowane były pistolety i amunicja.

 • Anna Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  ..., obszernej spódnicy w kolorze ciemnej zieleni. W mediach lifestyle'owych szybko pojawiły się informacje, że suknia ta do złudzenia przypomina kreację, w której w 2016 roku aktorka Toni Garrn pokazała się(...) oczywiście, być może była inspirowana suknią, którą gdzieś wcześniej Viola Piekut widziała, ale nie była to z całą pewnością kopia tamtej sukienki - mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria...

 • Mia Wasikowska w krainie filmu

  ...filmach. W najnowszym z nich, wyreżyserowanym przez Cary'ego Fukunagę, w rolę Jane wciela się właśnie Mia Wasikowska, a udręczonego pana Rochestera gra Michael Fassbender. Tymczasem 21-letnia aktorka(...) mi się wszystko, co ta postać sobą reprezentuje - dodaje młoda aktorka - wszystko, co zrobiła ze swoim życiem, wszystko, czemu się poświęciła. Jane cechuje wrodzony szacunek do samej siebie. Jane...

 • Maria Dębska: Na głęboką wodę

  ...prywatnych kolorów. I tak też było - przekonuje aktorka.

 • Garderoba Olivii Newton-John na aukcji

  Aukcja, na której będzie można kupić garderobę aktorki Olivii Newton-John, zostanie zorganizowana 1 i 2 listopada. Co więcej, będzie to licytacja w szczytnym celu.

 • Małgorzata Zajączkowska: Czekając na rolę życia

  Aktorka Małgorzata Zajączkowska świętuje w ostatni dzień stycznia 60. urodziny. Prze wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, współpracując m.in z Anjelicą Houston, Woodym Allenem i Sarą Michelle Gellar. Po powrocie do Polski była, jak sama twierdzi - "tłem dla głównych bohaterów" w produkcjach telewizyjnych. Rok temu zagrała rolę życia w filmie "Noc Walpurgi".

Wideo na temat: aktorka w gorsecie
 • Dereszowska: Moja sukienka nie była plagiatem

  Stresuję się rzeczami ważnymi, jak rodzina i zdrowie, a nie sukienka – mówi aktorka. Podkreśla jednak, że jej kreacja z Wenecji nie była kopią sukni, jaką miała na sobie znana niemiecka modelka. Oba projekty różniły się m.in. kolorem oraz wykończeniem gorsetu.