• Informacje na temat:

  aktorka wypadek

Artykuły na temat: aktorka wypadek
 • Aktorka Helen Hunt miała wypadek samochodowy! Trafiła do szpitala

  Helen Hunt ("Szaleję za tobą", "Empire Falls", "Punkt zapalny") została przewieziona do szpitala po tym, jak w jej SUV wjechał rozpędzony sportowy samochód. Wypadek zarejestrowała jedna z kamer miejskich w Los Angeles.

 • Izabela Trojanowska: Wypadek na planie serialu

  Serial "Kariera Nikodema Dyzmy" ma już 35 lat. Z okazji jubileuszu w siedzibie TVP odbyło się spotkanie z aktorami, którzy zagrali w tej produkcji. Wśród nich była Izabela Trojanowska. Gwiazda wyznała, że na planie o mało, co nie uległa poważnemu wypadkowi.

 • Polska aktorka miała wypadek na wakacjach!

  Aktorka ma na swoim koncie już całkiem pokaźną ilość ról filmowych. Justyna grała także w serialach, m.in. "Hotel 52", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe".  Ostatnio mogliśmy ją za to podziwiać(...) urlopu Wasilewskiej towarzyszyła przyjaciółka. Niestety, aktorka uległa wypadkowi na skuterze, zdzierając sobie w pewnym miejscach skórę do krwi. Zdjęciem, na którym widać jej mocno pokaleczone ciało...

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Domaniewskiej i Puławskiej. Zderzyły się tam ze sobą dwa samochody osobowe. Jedną z kierujących była znana polska aktorka. "Z relacji świadków wynika, że najprawdopodobniej zawiniła aktorka, która siedziała za kierownicą audi. Wskazują na to także uszkodzenia samochodów. Audi ma zniszczony przód, natomiast mitsubishi tył" - poinformował reporter...

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  ...pokusy, którym młoda gwiazda nie zdołała się oprzeć. Aktorka popadła niemal we wszystkie możliwe nałogi. Od 2006 roku aktorka popadała w coraz większe problemy. Zamiast grać wolała imprezować z innymi(...) do poprawiania urody, robienia zakupów, uprawiania sportów i seksu.  Często wdawała się w konflikty z prawem. Jazda pod wpływem, wypadek samochodowy, kradzież naszyjnika, pobicie, posiadanie...

 • Danuta Szaflarska w TR Warszawa

  Spotkanie z Danutą Szaflarską zainaugurowało cykl filmów z jej udziałem w TR Warszawa, którym uczczono 100. urodziny aktorki. W spotkaniu wzięła udział minister kultury Małgorzata Omilanowska, która złożyła artystce życzenia i wręczyła bukiet róż.

 • Wypadek Weroniki Rosati zniszczy jej karierę?! Aktorka katuje się na rehabilitacji

  ...tygodnik "Gwiazdy", aktorka toczy teraz z ubezpieczycielem prawdziwą batalię o pieniądze potrzebne na żmudną i wieloletnią rehabilitację. Rosati obawia się, że ograniczona sprawność może być problemem dla producentów i reżyserów. Weronika od dawna narzekała na stojącą w miejscu karierę, lecz teraz istnieje szansa, że aktorka już nigdy nie otrzyma poważnych propozycji. "Weronika ma problem nawet...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

Zdjęcia na temat: aktorka wypadek
Wideo na temat: aktorka wypadek
 • Mrozowska miała wypadek w "Celebrity Splash"

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu „Celebrity Splash”. Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz. Aktorka twierdzi jednak, że przygotowania do nowego show dają jej dużo radości i satysfakcji – już teraz osiągnęła bowiem więcej, niż zakładała przed rozpoczęciem treningów.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Jennifer Lopez miała wypadek. Przez pijanego kierowcę!

  Jennifer Lopez i Leah Remini miały wypadek samochodowy. 27 września samochód, którym jechała aktorka wraz z piosenkarką i jej dwójką dzieci, został potrącony przez pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło na autostradzie Pacific Coast Highway w Malibu. O całym zdarzeniu artystka poinformowała na Instagramie. "Zatrzymałyśmy się w oświetlonym miejscu, kiedy jakiś kretyn wjechał w tył mojego

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.

Dyskusje na temat: aktorka wypadek