• Informacje na temat:

  aktorka z barwy szczęścia

Artykuły na temat: aktorka z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Nowa postać

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła Patrycja Soliman, znana widzom m. in. z "Pensjonatu pod Różą. Aktorka wcieli się w Karolinę, studentkę ASP, a zarazem kochankę Pawła (Marcin Hycnar).

 • "Barwy szczęścia" na diecie!

  Piękne, seksowne i wiotkie jak trzcina. Jak gwiazdy "Barw szczęścia" dbają o figurę?

 • "Barwy szczęścia": Same problemy

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia" ma w serial u same problemy. Jedna z jej córek wdaje się w romans ze swoim profesorem, a druga bez wiedzy rodziny sprzedaje dom.

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Anna Karwan: Z "The Voice of Poland" do serialu "Barwy szczęścia"

  ...​Finalistka siódmej edycji "The Voice of Poland", Anna Karwan, dołączyła do obsady serialu "Barwy Szczęścia" emitowanego na antenie TVP 2.

 • Mateusz Ziółko i Karolina Chapko "W płomieniach" (serial "Barwy szczęścia")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do piosenki "W płomieniach", którą wykonuje Mateusz Ziółko, laureat trzeciej edycji "The Voice of Poland". Nagranie pojawia się w serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Będzie się działo

  Prawdziwe problemy, mocno zarysowane postacie i dynamiczna akcja - warto oglądać nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

 • Zielińska najlepszą aktorką

  Katarzyna Zielińska otrzymała Telekamerę 2013 w kategorii najlepsza aktorka. To już druga nagroda czytelników "Tele Tygodnia" dla tej artystki.

 • Aktorka i psychoterapeutka

  ..."Tele Tydzień": Pani bohaterka z serialu "Barwy szczęścia" rządziła rodziną, ale sprawy wymknęły się jej spod kontroli. Hanna Dunowska : - Tak i trzeba przyznać, że spadło to na nią jak grom z jasnego nieba. Waldemar (Jacek Romanowski), typowy pantoflarz, z którym przeżyła w małżeństwie ponad 30 lat, znienacka ją porzucił i odszedł do młodszej. A teraz chce wrócić. - Z zaciekawieniem obserwuję...

Zdjęcia na temat: aktorka z barwy szczęścia
Wideo na temat: aktorka z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka w wywiadzie, tłumacząc powody swego odejścia z serialu Dwójki. - Kochani! Nie była to łatwa decyzja, ale tak – postanowiłam odejść z serialu „Barwy szczęścia”. 10 lat wspaniałej przygody za mną. 10 lat

 • "Barwy szczęścia": Natalia Zambrzycka pomaga

  Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” po raz pierwszy weźmie udział w maratonie. Liczy na wyrozumiałość widzów i ma nadzieję na sprawdzenie własnych możliwości. Na uczestnictwo w biegu charytatywnym(...) innych ludzi. Aktorka uważa, że chęć wspierania osób, którym gorzej powiodło się w życiu, nigdy nie powinna być przymusem, lecz aktem dobrej woli. – Jesteśmy ludźmi, a pomaganie innym jest po prostu

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska o nowym wyznaniu

  związana była z łódzkim Teatrem im. Jaracza, obecnie można ją oglądać głównie w serialach „Barwy szczęścia” i „Druga szansa” oraz na dużym ekranie – ostatnio zagrała jedną z głównych ról w głośnym(...)Marieta Żukowska zaczęła pracę nad nowym filmem. W obrazie norweskiego reżysera wcieli się w niestandardową postać, stanowiącą dla niej duże wyzwanie zawodowe. Aktorka przygotowuje się również do

Dyskusje na temat: aktorka z barwy szczęścia