• Informacje na temat:

  aktorka z barwy szczęścia

Artykuły na temat: aktorka z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Joanna Moro jest aktorką... nierozbieralną

  Joanna Moro, czyli Zosia z "Barw szczęścia", wyznała kiedyś w wywiadzie, że nigdy nie zgodzi się zagrać w scenach wymagających nagości i nie weźmie udziału w rozbieranej sesji. Na razie żadnemu reżyserowi ani fotografowi nie udało się jej rozebrać do rosołu przed kamerą czy obiektywem. Aktorka twierdzi, że bez ubrania może oglądać ją tylko mąż!

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska oszukała swoje fanki?

  Wiktoria Gąsiewska, czyli Oliwka z „Barw szczęścia” i Justyna z nowego serialu TVP „Będzie dobrze, kochanie”, dołączyła niedawno do grona gwiazd, które sprzedają swoje stare ubrania za pośrednictwem specjalnie do tego celu stworzonej apki. Niestety, niektóre fanki aktorki poczuły się oszukane... Dlaczego?

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka pisze petycję do ministra zdrowia!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Sadowska z "Barw szczęścia", która lada moment po raz drugi zostanie mamą, nie może się pogodzić z myślą, że jej partnera - Jarosława Bienieckiego - nie będzie(...) – napisała aktorka w petycji, którą opublikowała w mediach społecznościowych.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • ​"Barwy szczęścia": Kasia Sowińska dołączyła do obsady serialu

  ...twarzą znanej międzynarodowej marki, jej twarz pojawiła się na kilkudziesięciu okładkach...  Bycie modelką nie wystarczało jej jednak do szczęścia. Nie chciała też - już jako aktorka - być jedynie(...) w kilku odcinkach "W rytmie serca", a niedawno dołączyła do obsady "Barw szczęścia". W roli Grety, która będzie chciała zniszczyć życie Józka i Julity, po raz pierwszy zobaczymy ją w 2182. odcinku...

 • Aktorka Agnieszka Kotlarska nie żyje

  Agnieszka Kotlarska, bohaterka słynnego filmu Jacka Bromskiego "U Pana Boga za miedzą", nie żyje. Aktorka zmarła we wtorek, 10 marca, w Warszawie. Od kilku lat walczyła z rakiem. Miała 43 lata.

 • "Barwy szczęścia": Maria Dejmek wraca od obsady! Ekipa wróci na plan w czerwcu?

  Spowodowana pandemią koronawirusa przerwa w pracy na planach zdjęciowych filmów i seriali powoli się kończy. O powrocie do kręcenia nowych odcinków serialu „Barwy szczęścia” poinformowała na Instagramie Maria Dejmek. Według podanej przez nią informacji, powrót ten zaplanowany został na połowę czerwca.

 • Katarzyna Zielińska będzie miała synka!

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zostanie mamą na początku lutego 2015 roku. Aktorce nie udało się utrzymać w tajemnicy przed mediami płci swego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że urodzi chłopca!

Zdjęcia na temat: aktorka z barwy szczęścia
Wideo na temat: aktorka z barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka w wywiadzie, tłumacząc powody swego odejścia z serialu Dwójki. - Kochani! Nie była to łatwa decyzja, ale tak – postanowiłam odejść z serialu „Barwy szczęścia”. 10 lat wspaniałej przygody za mną. 10 lat

 • "Barwy szczęścia": Natalia Zambrzycka pomaga

  Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” po raz pierwszy weźmie udział w maratonie. Liczy na wyrozumiałość widzów i ma nadzieję na sprawdzenie własnych możliwości. Na uczestnictwo w biegu charytatywnym(...) innych ludzi. Aktorka uważa, że chęć wspierania osób, którym gorzej powiodło się w życiu, nigdy nie powinna być przymusem, lecz aktem dobrej woli. – Jesteśmy ludźmi, a pomaganie innym jest po prostu

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska o nowym wyznaniu

  związana była z łódzkim Teatrem im. Jaracza, obecnie można ją oglądać głównie w serialach „Barwy szczęścia” i „Druga szansa” oraz na dużym ekranie – ostatnio zagrała jedną z głównych ról w głośnym(...)Marieta Żukowska zaczęła pracę nad nowym filmem. W obrazie norweskiego reżysera wcieli się w niestandardową postać, stanowiącą dla niej duże wyzwanie zawodowe. Aktorka przygotowuje się również do

Dyskusje na temat: aktorka z barwy szczęścia