• Informacje na temat:

  aktorka z na wspólnej ma chore dziecko

Artykuły na temat: aktorka z na wspólnej ma chore dziecko
 • "Na Wspólnej": Lucyna Malec każdą chwilę poświęca chorej córce

  Lucyna Malec, czyli Danuta Zimińska z „Na Wspólnej”, od 17 lat codziennie toczy walkę o to, by jej niepełnosprawna córka była szczęśliwa i żyła tak, jak większość jej rówieśników. Zosia urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym i wymaga stałej opieki...

 • Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Karolina Gorczyca i Rafał Maserak wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

 • Na Wspólnej

  Marta ma nowe zadanie _ szef wymyślił temat anoreksji znanej aktorki, która ostatnio drastycznie schudła. Konarska upiera się, że najpierw porozmawia z gwiazdą. Aktorka przyznaje, że jest ciężko chora … Niestety to nie anoreksja, ale rak. Błaga Martę, aby zachowała tę informację w tajemnicy, bo jej dzieci jeszcze o niczym nie wiedzą… Norbert naciska współlokatorów, żeby wyrzucić z mieszkania...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Małgorzata Kożuchowska odwiedziła chore dzieci. Chciała wlać w ich serca trochę nadziei!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) nie kryje, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Ma kochającego męża i zdrowego synka. Czy aktorka marzy o czymś jeszcze? Podobno pragnie po raz kolejny zostać mamą.

 • Jolie: Hakerka, złodziejka, wariatka

  W tym tygodniu do naszych kin wchodzi "Salt", najnowszy film z udziałem Angeliny Jolie. W oczekiwaniu na to, czym tym razem zaskoczy najsłynniejsza obecnie aktorka na świecie, prześledziliśmy jej dotychczasowe dokonania na dużym ekranie.

 • "Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna nie czeka na nowe role...

  Aleksandra Konieczna, czyli Honorata z "Na Wspólnej", twierdzi, że oczekiwanie na kolejne role byłoby dla niej nie do zniesienia. - Nie wytrzymałabym takiego ciśnienia, nie mogłabym żyć w ciągłym napięciu - mówi.

 • "Hotel" : Być kimś innym

  "Hotel" to kolejny wspólny film Lisy Langseth i rozwijającej karierę w Hollywood Alicii Vikander. To dziś jedne z najbardziej utalentowanych młodych kobiet w kinie szwedzkim. Historia straumatyzowanej porodem młodej matki jest poruszającym psychologicznym studium, w którym nie brak również lżejszych tonów.

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska aktywna do granic

  Joanna Jabłczyńska, czyli Marta Konarska z „Na Wspólnej”, uwielbia wszelkiego rodzaju ruch. Jak sama przyznaje, nie potrafi zbyt długo usiedzieć spokojnie na miejscu. Bez przerwy musi coś robić.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

Wideo na temat: aktorka z na wspólnej ma chore dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...