• Informacje na temat:

  aktorka z na wspolnej marta

Artykuły na temat: aktorka z na wspolnej marta
 • Marta Lipińska: Osiemdziesięciolatka

  Marta Lipińska urodziła się 14 maja 1940 r. w Borysławiu k. Lwowa. W 1962 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Aktorską w Warszawie. Od debiutu w 1963 r., do dnia dzisiejszego jest aktorką(...) na całe życie artystyczne" - wspominała aktorka w wywiadzie dla magazynu "Kultura". Pierwszym filmem aktorki - wówczas wciąż studentki - była etiuda "Aż spadnie deszcz" (1960) Wojciecha Solarza. Na...

 • Marta Bryła: Z "Korony królów" do "Na Wspólnej"

  Marta Bryła, młoda aktorka, której popularność przyniosły seriale "Korona królów" i "Na dobre i na złe", dołączyła do obsady "Na Wspólnej". Pierwszy odcinek z jej udziałem stacja TVN wyemituje 16 marca. Aktorka pojawi się w wątku Bogdana i Joanny Bergów (Wojciech Brzeziński i Anna Cieślak) i wprowadzi w nim spore ożywienie.

 • Odchudzona Marta Wierzbicka szczerze o swojej przemianie

  Aktorka niedawno przeszła zaskakującą metamorfozę. Gwiazda "Na Wspólnej" zawsze prezentowała się doskonale, ale ostatnio postanowiła znacznie wyszczuplić swoje ciało. W rezultacie Marcie Wierzbickiej udało się zrzucić sporo kilogramów, a odmienionym ciałem często aktorka często chwali się w mediach społecznościowych.

 • Marta Wierzbicka debiutuje na kinowym ekranie

  Marta Wierzbicka, była gwiazda serialu "Na Wspólnej", debiutuje na kinowym ekranie. W obrazie "Pan T." 28-latkę zobaczymy w epizodycznej roli kelnerki.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli.

 • Marta Wierzbicka o wątku homoseksualnym w "Na Wspólnej"

  ...prostu poznała osobę, która okazała się być jej bratnią duszą i się zakochała - mówi Marta Wierzbicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka twierdzi, że początkowo była zaskoczona(...)W serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka kreuje rolę studentki prawa Oli Zimińskiej. Życie jej bohaterki ulegnie wkrótce diametralnej zmianie - dziewczyna zakocha się bowiem w koleżance ze studiów...

 • Marta Wierzbicka: Byłam przerażona

  Wraz z ekipą Teatru Capitol Marta Wierzbicka gościła w Chicago i Nowym Jorku. Aktorka nie ukrywa, że obawiała się występu przed Polonią. Spektakl "Dajcie mi tenora" okazał się jednak sukcesem, a widzowie domagali się kolejnych gościnnych występów. Gwiazda "Na Wspólnej" uważa, że tamtejsi Polacy są spragnieni kontaktu z polską kulturą.

 • Marta Wierzbicka: Nie chcę ślubu

  Marta Wierzbicka nie przywiązuje wagi do tradycji związanych z ceremonią zawarcia małżeństwa. Podoba jej się jedynie zwyczaj podróży poślubnej jako czasu spędzonego wyłącznie ze świeżo poślubionych mężem. Aktorka nie ukrywa jednak, że nie jest fanką samej idei ślubu.

 • Gwiazda "Na Wspólnej" nie chce być aktorką

  Bohaterka, w którą Marta Wierzbicka wciela się w serialu "Na Wspólnej" chadza własnymi ścieżkami, które często prowadzą ją na manowce. "Ola wkrótce skończy 18 lat. Chciałabym, żeby wydoroślała!" - mówi o niej sama aktorka.

 • Marta Bryła: Panna z charakterem

  Dzięki roli niepokornej litewskiej księżniczki Aldony w "Koronie królów" Marta Bryła trafiła na języki wszystkich. Ale aktorka nie przejmuje się krytyką i robi swoje najlepiej, jak potrafi.

Zdjęcia na temat: aktorka z na wspolnej marta
Wideo na temat: aktorka z na wspolnej marta
 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  Z kim mogłaby wdać się w romans Ola Zimińska? Na to pytanie odpowiada grająca ją Marta Wierzbicka. Jak się okazuje młoda aktorka chętnie zobaczyłaby swoją bohaterkę z młodszym partnerem – najlepiej jednym ze studenckiego mieszkania, na przykład Norbertem. Ale to nie koniec niespodzianek. Marta zastanawia się również nad najbardziej spektakularnym sposobem uśmiercenia swojej bohaterki oraz

 • "Na Wspólnej": Dlaczego Marta Wierzbicka opuszcza serial?

  - Nie mówię, że tam nigdy nie wrócę – mówi aktorka. Dlaczego więc zdecydowała się na tak daleko idące zmiany w swoim życiu. W mediach od jakiegoś czasu krążyły plotki, że Wierzbicka po prostu znudziła się swoją rolą po tylu latach. - Nie mam pojęcia, skąd się biorą takie głupie rzeczy – dementuje.

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o złamanym sercu Oli

  Marta Wierzbicka opowiada o dalszych losach jej bohaterki, a także o tym, co według aktorki mogłoby spotkać jej bohaterkę w przyszłości

Dyskusje na temat: aktorka z na wspolnej marta