• Informacje na temat:

  aktorka ze zmienników

Artykuły na temat: aktorka ze zmienników
 • "Zmiennicy": Jedyni tacy taksówkarze

  ...- Praca na planie "Zmienników" była cudowną przygodą. Wszyscy się lubiliśmy, nie było żadnych zgrzytów, nerwowej atmosfery - mówią Ewa Błaszczyk i Mieczysław Hryniewicz, grający w serialu Stanisława(...) "Bambino", które już dość mocno się rozpuściły - mówi aktorka, od której po emisji serialu taksówkarze nie chcieli brać pieniędzy za kurs. - Moją bohaterkę miała zagrać Jadwiga Jankowska-Cieślak...

 • "Zmienników" oglądały miliony

  Kto nie pamięta słów tej piosenki? - Radio Taxi, proszę czekać. Zaczekamy, coś być musi, do cholery, za zakrętem.

 • "Zmiennicy": Ewa Błaszczyk czyta

  Znana z kultowych "Zmienników, Ewa Błaszczyk była narratorką opowieści o Królewnie Śnieżce. Płyta z bajką trafiła do szpitali dziecięcych w całej Polsce.

 • Mieczysław Hryniewicz: "Zmiennik" za barem

  Przepis na szczęście? Dobra praca, udana rodzina, spełnienie. On to ma.

 • "Barwy szczęścia": Krystyna Tkacz dołączyła do obsady serialu. Wiemy, kogo zagra!

  Wkrótce w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa postać - sympatyczna pani Irenka, którą Ludwik (Marek Lewandowski) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poznają podczas pobytu w... sanatorium. W roli uroczej emerytki zobaczymy znakomitą aktorkę Krystynę Tkacz, czyli niezapomnianą Michalikową ze "Zmienników" i Kotkową z "Alternatywy 4".

 • Uratowany przez słynną aktorkę. Zobacz!

  Brandon Flowers, wokalista amerykańskiej formacji The Killers, został uratowany przez hollywoodzką gwiazdę Charlize Theron. I to wielokrotnie! Zobaczcie zresztą sami.

 • Zdzisław Wardejn kończy 80 lat!

  Zdzisław Wardejn, czyli Waldemar Barewicz z kultowych "Zmienników", który milionom Polaków kojarzy się przede wszystkim z rolą Mariana Wolańskiego w trylogii "Kogel Mogel", świętuje 80. urodziny!

 • Zofia Merle obchodzi 75. urodziny!

  Zofia Merle, czyli pani Stenia z "Klanu", w Wielką Sobotę świętuje 75. urodziny! Mówią o niej "aktorzyca pełną gębą", bo niemal każda rola, jaką zagrała w ciągu trwającej już ponad 50 lat kariery, to aktorska perełka.

 • Ewa Błaszczyk chce wreszcie uporządkować swój świat i życie!

  Ewa Błaszczyk, czyli niezapomniana Kasia Piórecka z kultowych "Zmienników" Stanisława Barei, ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Dostała propozycję zagrania w dwóch filmach, prowadzi zajęcia ze studentami prywatnej szkoły aktorskiej, być może pojawi się też w jednym z najpopularniejszych polskich seriali.

 • Kwiatkowska opromieniała nasze życie

  Rodzina, przyjaciele i wielbiciele twórczości Ireny Kwiatkowskiej pożegnali artystkę podczas mszy św. pogrzebowej w kościele Św. Krzyża w Warszawie. "Całym swoim życiem zapracowała na uwielbienie" - mówił minister kultury Bogdan Zdrojewski.

Zdjęcia na temat: aktorka ze zmienników
Wideo na temat: aktorka ze zmienników
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....