• Informacje na temat:

  aktorki bez dzieci

Artykuły na temat: aktorki bez dzieci
 • "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  ...wygląda w relacji pani Aleksandry. Nie bez powodu szukaliśmy dla Logana domu bez dzieci, co było wyraźnie zaznaczone w ogłoszeniu adopcyjnym. Wiedzieliśmy, że dzieci mogą nie rozumieć zasad zachowania przy(...)  postanowiło odpowiedzieć na zarzuty aktorki. Na stronie "Droga do domu - psie adopcje" na Facebooku zamieszczono obszerną relację, w której pracownicy placówki przedstawiają swoją wersję wydarzeń. Ich...

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Zmarła Hanna Dunowska. Ostatnie pożegnanie aktorki

  ...14 sierpnia odbyły się uroczystości pogrzebowe aktorki filmowej, telewizyjnej i teatralnej, prezenterki oraz psychoterapeutki Hanny Dunowskiej. Kto uczestniczył w jej ostatnim pożegnaniu?

 • Jennifer Aniston: Szczęśliwa bez dzieci

  Jennifer Aniston zareagowała na prasowe spekulacje sugerujące, że wybrała karierę zamiast macierzyństwa. Gwiazda nazwała te uwagi "niegrzecznymi, obraźliwymi i dylentanckimi".

 • Joanna Sydor: Co stało się z piękną aktorką?

  Nigdy nie narzekała na brak powodzenia. Ale dotychczasowe życiowe wybory Joanny Sydor (44 l.) przynosiły jej więcej łez niż szczęścia. Zupełnie jak jej bohaterce Teresie w serialu "M jak miłość". Wiele jednak wskazuje na to, że zła passa aktorki minęła.

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • Aleksandra Nieśpielak: Aktorka przeżyła ogromny dramat

  ...​Piękna aktorka jest obecna w polskim show-biznesie już od wielu lat. Konsekwentnie i bez napięcia pracuje na własny rachunek. Umiejętnie oddziela życie zawodowe od prywatnego. Po rodzinnej tragedii zaangażowała się w pomoc innym.

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

 • Dzieci przeszkadzałyby im w karierze

  Wiele gwiazd często chwali się swoim życiem prywatnym, rodziną i dziećmi, a ich najważniejszą życiową rolą jest macierzyństwo. Niektóre jednak mają inny plan, a kariera jest dla nich priorytetem. Z jakich powodów znane aktorki nie chcą mieć dzieci? Oto znane aktorki, które nie chcą mieć dzieci.

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

Zdjęcia na temat: aktorki bez dzieci
Wideo na temat: aktorki bez dzieci
 • Różczka: Mam nadzieję, że moje pokolenie wychowuje dzieci bez bicia

  Magdalena Różczka, jedna z ambasadorek tegorocznej akcji „Kocham. Nie biję”, dzięki zaangażowaniu w ten projekt przestała bać się zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

 • Dereszowska rusza z nowym biznesem! Też chce zarabiać na dzieciach!

  aktorka w "Dzień Dobry TVN". Aktorka najwyraźniej niezbyt dobrze wypoczywa bez obecności kamer, dlatego zaprosiła do siebie reportera śniadaniówki. "Przy okazji" poinformowała, że rusza z nowym biznesem, bo zaczęła produkować akcesoria dla dzieci. (Dzien Dobry TVN/x-news)

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

Dyskusje na temat: aktorki bez dzieci
 • Re: "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  mialem owczarka niemieckiego , to byl naprawde grozny pies , ale dzieci przekladaly rece miedzy sztachetami I tarmosily go jak chcialy . pies , ktory zaatakuje dziecko , niezaleznie od sytuacji , powinien zostac uspiony , bez dyskusji .

 • Re: Aktorki, które oszpeciły się dla roli

  Terlecki bez charakteryzacji jest odrażający!!Straszę nim dzieci jak nie chcą spać że przyjdzie do nich ten dziad i ich zabierze to efek od razu wszystkie spią do samego rana !!mm

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Tak wygląda życie starej kobiety , po śmierci mężą ,bez dzieci - pozostawiona na pastwę dalszych krewniaków .Stary człowiek jest w obecnym świecie jak dziecko we mgle , nie pamięta , nie rozumie , zapomina , wspomina czasy które nikogo nie interesują . Smutna już teraz wegetacja . A mogła mieć dzieci wnuki czyli normalną rodzinę .Ale wolała skakać po scenie jak pająk , bez polotu .

 • Re: "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  , ciekawe dlaczego? Ze schroniska miałam dokładne informacje, że suczka po przejściach, mocno zestresowana, potrzebuje czasu, domu bez małych dzieci, których się boi i innego zwierzaka, bo jest bardzo(...)Szczególnie zastanawia ten strach psa po powrocie do schroniska, na widok podniesionej ręki :( Nasza sunia krótko była w schronisku, większość krzywd, których doznała jeszcze w bezdomności lub

 • Re: Aktorki, które uwodziły urodą, wdziękiem i talentem. Pamiętacie je?

  I przez to ten samotny młodziak zarabia więcej jak jego matka i inne matki które mają na utrzymaniu jeszcze dzieci które nie pracują, a już bez tej cudownej pomocy 500+. Sprawiedliwość????

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Dziedziczenie ustawowe [KOLEJNOŚĆ, UDZIAŁY, PRZYKŁADY]: 1. Małżonek i dzieci. 2. (bezdzietny) Małżonek i rodzice. 3. (bezdzietny i bez małżonka) Rodzice i rodzeństwo. Jeżeli nie było dzieci, to w grę wchodzi opcja 2. nie sądzę aby rodzice jeszcze żyli, więc tak naprawdę opcja 1, a więc po mężu dziedziczy żona. Chyba, że się mylę :-)

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  a gdzie dzieci własne ? pewnie nie bylo czasu i chęci na posiadanie i wychowanie potomstwa . teraz widzi jakie to życie bez dzieci , niema jej kto podać przysłowiowej szklanki wody . Niech wszystko sprzeda i idzie do przytułku w Skolimowie . Lepsze takie wyjście niż z dalszą rodziną koty drzeć . Pieniądze przehula i po sprawie , krewniaki NIC nie dostaną . Smutny ma koniec życia.

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  Czytam ze zrozumieniem. Mąż zrobił rozdzielczość majątkową i przepisywał wszystko na swoich krewnych, aby po swojej śmierci nic nie zostawić własnej żonie i dzieciom. Czyli rozwód na sterydach - gdyby była tylko rozdzielczość majątkowa, to żona by odziedziczyła cokolwiek, gdyby wszystko co zarobi przepisywał na żonie, to nadal prowadziliby życie małżeńskie, a jedynie wydziedziczyłby dzieci. Skoro

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  dlaczego minusujecie? To według was ma wesoły koniec życia? przecież nie początek . Chyba że początek końca. Bez dzieci to człowiek jest bardziej samotny niż pies . Dobry pomysł ze Skolimowem , to przytułek , ale kto zaopiekuje się stara kobietą . NIKT , tylko płatni opiekunowie . A żeby nie dać pieniędzy rodzinie , niech jeżdzi na wycieczki z płatną opiekunką , tak długo aż oszczędności się

 • Re: Dramat polskiej aktorki. Rodzina chce ją zamknąć w psychiatryku!

  , niejednokrotnie pobicia. Tu potrzebny jest rozsądek , myślenie bo kierowanie się sercem powoduje ruinę własnego zdrowia, ruina rodziny i obdarcie z dzieciństwa swoich dzieci . Chory funkcjonuje jak roślinka ale w ataku furii siłę ma Herkulesa i nie ma znaczenia , kto jest pod ręką , córka, wnuk czy sąsiad. Rodzic w sędziwym wieku , niedomaga ale bez choroby psychicznej , najbardziej pomoc