• Informacje na temat:

  aktorki pamietników z wakacji

Artykuły na temat: aktorki pamietników z wakacji
 • ...niektórzy oglądać, bo to miejskie 'Pamiętniki z wakacji', 'Dlaczego ja?'. I ja się nie zdziwię, że będą kolejne serie, bo nigdy za dużo miastowej miazgi". Będziecie oglądać?

 • Gruszka i Lynch

  Karolina Gruszka ( "Przedwiośnie" ) należy do najbardziej zapracowanych artystek młodego pokolenia. W ciągu zaledwie trzech tygodni pojawiła się m.in. na planie serial u Macieja Dejczera "Oficer", w studiu dubbingowym, gdzie użyczyła głosu nastolatce Mii w komedii "Pamiętnik księżniczki 2. Królewskie zaręczyny" i w filmowym świecie Davida Lyncha ( "Mulholland Drive" ), który 15 grudnia, zakończył w Łodzi zdjęcia do swej najnowszej produkcji.

 • Świat w dwóch kolorach

  Agnieszka Mandat, jako Kaśka, podbiła serca wielbicieli seriali "Dom nad rozlewiskiem" i "Miłość nad rozlewiskiem". - Mam dowody, że wiele osób utożsamia się z jej sposobem myślenia. Dla niej świat jest prosty, czarny albo biały - ocenia aktorka.

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • "Powiedz tak!": Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  ...premierowych "Małolatów" w Polsacie zobaczymy "Pielęgniarki", "Dzień, który zmienił moje życie", "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?", "Pamiętniki z wakacji", "Zdrady" oraz "Malanowskiego i partnerów(...)" godzina 16.55 - "Małolaty" godzina 18.00 - "Pierwsza miłość" godzina 20.00 - "Świat według Kiepskich" godzina 22.05 - "Pamiętniki z wakacji" Czwartek godzina 10.00 - "Dzień, który...

 • Ku pamięci Poli Negri

  Stare czasopisma, oryginalne pocztówki, wydawnictwa, książki, albumy, lustro oraz wiele innych pamiątek związanych z życiem Apolonii Chałupiec, czyli Poli Negri można będzie zobaczyć od piątku, 6 lipca, na wystawie w Brdowie. To rodzinna wieś aktorki.

 • Daniel Olbrychski rozczarowany. "Ma wrażenie, że całe życie przyjaźnił się z kimś innym"

  Daniel Olbrychski (73 l.) uważał Andrzeja Łapickiego (†87 l.) niemal za drugiego ojca. Jego pośmiertne dzienniki sprawiły mu dużą przykrość. Aktor opisywał sceny przed rozwodem córki i unikanie płacenia alimentów przez Olbrychskiego. Po wydaniu książki wybuchł towarzyski i rodzinny skandal.

 • Ostatnia piosenka Miley Cyrus

  11 czerwca na ekrany polskich do kin wejdzie nowy film Miley Cyrus "Last Song".

 • Edyta Olszówka: Świat zwariował. Wstydzimy się normalności, zwyczajności!

  ..., prawda? E.O.: - Ale niestety bywa również okrutny. Podróżując, dostrzegam znacznie więcej i nie wszystko jest takie, jak na kolorowych widokówkach z wakacji. Nasz świat zwariował. Nie dajemy...

 • Co stanie się z Romanem Polańskim?

  Jakie są prawne możliwości rozwiązania sytuacji, w jakiej znalazł się Roman Polański? Polski twórca został w sobotę wieczorem, 26 września, zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w areszcie.

Wideo na temat: aktorki pamietników z wakacji
 • Wakacje Mikołajka

  Wakacje Mikołajka" to długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie; w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempégo, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara - Valérie Lemercier i laureata tej...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Scooby-Doo. Wakacje z duchami

  Gdzie jesteś, Scooby Doo? Na wyspie Zombie. W Oakhaven. Na pustyni. W Australii. Meksyku. Nad jeziorem Loch Ness. Na Hawajach. W Egipcie. Trójkącie Bermudzkim. W Himalajach. Na przyjęciu Halloween. W Tokio. I w Akademii Magii. Teraz na letnim obozie! Nie trzeba nikogo przedstawiać! 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! To jest właśnie Scooby-Doo. Przygody Scooby-Doo, Kudłatego, Daphne, Freda i Velmy. Od 41 lat (premiera we wrześniu 1969 roku, w...