• Informacje na temat:

  aktorki serialu czas honoru

Artykuły na temat: aktorki serialu czas honoru
 • "Wojenne dziewczyny": Żeńska wersja "Czasu honoru" wiosną w TVP!

  W Warszawie ruszyły zdjęcia do serialu opowiadającego o losach członkiń podziemnej organizacji w czasach II wojny światowej.

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • "Czas honoru": Umorusany żołnierz

  Karolinę Gorczycę pamiętamy z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • ​"M jak miłość": Urodziny na planie serialu! Monika Mielnicka kończy 20 lat!

  ...kariery. Ubiegłoroczna maturzystka przygotowuje się właśnie (pod czujnym okiem Doroty Zięciowskiej, czyli niezapomnianej Lidii Płużańskiej z "Czasu honoru) do egzaminów na Akademię Teatralną, do których(...) zaprosiła ekipę "Emki". Jak się dowiedzieliśmy, Monika poczęstowała przyjaciół z serialu tortem i sękaczem, które specjalnie na tę okazję przygotowała jej mama. Sękacz to ciasto, które jest znakiem...

 • Agnieszka Więdłocha: Problemy z rozbieraniem

  Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów.

 • Nowi bohaterowie w "Czasie honoru"

  ...powstańcom rozkazy od dowódców - mówi. Katarzyna Sawczuk twierdzi, że rola w "Czasie honoru" jest ogromnym wyzwaniem, ale ma nadzieję, że sprosta oczekiwaniom reżysera Jana Hryniaka. Dla aktorki znanej(...) defetyzmu. Usłyszy ją oficer von Hackel (Rafał Królikowski). Na premierowy odcinek serialu "Czas honoru. Powstanie" Dwójka zaprasza 7 września, kolejne emitowane będą w TVP2 w niedzielne wieczory. A.IM.

 • Królikowski i Socha: Dzielą ich poglądy polityczne

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do premiery spektaklu "Polityka", w którym Małgorzata Socha ("Przyjaciółki") i Rafał Królikowski ("Czas honoru. Powstanie") wcielają się w zakochanych w sobie polityków z przeciwległych obozów politycznych.

 • "Czas honoru": Jak Julia Rosnowska została Halszką

  Julia Rosnowska opowiada o swojej roli w serialu "Czas honoru". Młodą aktorkę zachwyciły kostiumy, w których jak sama mówi, miała ogromną przyjemność zagrać. Aktorka zdradziła również, że być może niedługo zobaczymy ją na dużym ekranie.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

Zdjęcia na temat: aktorki serialu czas honoru
Wideo na temat: aktorki serialu czas honoru
 • "Wojenne dziewczyny": Kim są Mela, Czarna i Baśka?

  Kim są główne bohaterki nowego serialu TVP? Główne aktorki - Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander - opowiadają o serialu jak i swoich bohaterkach. Premiera najnowszej produkcji twórców "Czasu honoru" zadebiutuje na ekranach wiosną 2017 roku.

Dyskusje na temat: aktorki serialu czas honoru
 • Re: Uwielbia grać w filmach kostiumowych

  Nie lubię tej aktorki i już. Żałuję, że dołączyła do świetnego serialu, jakim jest "Czas honoru".

 • Re: Chcę robić nowe rzeczy!

  Lubię oglądać Agnieszkę w serialu "Czas honoru" ale tylko tam. Wydaje mi się, że właśnie weń losy jej bohaterki, okoliczności w jakich funkcjonuje i sama osoba aktorki zlewają się ze sobą stanowiąc sensowną całość. W innych produkcjach jakoś tego nie dostrzegam. Pozdrawiam gorąco i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon "Czasu..."