• Informacje na temat:

  aktorki serialu przyjaciółki

Artykuły na temat: aktorki serialu przyjaciółki
 • "Przyjaciółki": Gwiazda serialu ma koronawirusa

  Jak podaje serwis Gala.pl, aktorka Małgorzata Socha jest zakażona wirusem COVID-19. Informacji nie potwierdza na razie produkcja serialu "Przyjaciółki".

 • "Genialna przyjaciółka": Nowa produkcja HBO na festiwalu w Wenecji

  Dwa pierwsze odcinki nowego serialu "Genialna przyjaciółka" zostaną pokazane podczas 75. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który rozpoczyna się 29 sierpnia.

 • "Przyjaciółki": Żłobek na planie

  Lada moment ruszają zdjęcia do 2. serii "Przyjaciółek". Na planie serialu pojawią się aż trzy aktorki, które ostatnio zostały mamami. Podobno producent zdecydował się wynająć specjalny autobus, w którym zostanie urządzony... żłobek.

 • "Przyjaciółki" wiosną w Polsacie

  Serial "Przyjaciółki" wraca na antenę telewizji Polsat od marca 2014 roku. Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej ciążami trzech aktorek, ekipa wróciła na plan, by wiosną przedstawić widzom dalsze losy bohaterów serialu.

 • Agnieszka Kotlarska: Rocznica śmierci aktorki

  Dokładnie rok temu, 10 marca 2015, aktorka Agnieszka Kotlarska przegrała długoletnia walkę z rakiem. Ekranowa publiczność pokochała ją dzięki roli policjantki w filmie "U Pana Boga za miedzą" oraz z występu w serialu "Klan".

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Nie żyje aktorka Shirley Knight

  ...statuetkę Tony'ego oraz trzy Emmy. Karierę w Hollywood rozpoczęła od malutkiej rólki w zrealizowanym w 1955 roku filmie "Pikinik", jednak oficjalnym kinowym debiutem młodej aktorki był wojenno-przygodowy(...)" (1966) Sidneya Lumeta, dramacie "Dutchman" (1967) Anthony'ego Harveya, za który otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Wenecji; oraz "Ludziach deszczu" (1969) Francisa Forda...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  ..." z Kaliną Jędrusik. Sprawdziła się również w komedii wojennej "Rzeczpospolita babska", gdzie wcieliła się w postać Anieli. Uznanie szerokiej publiczność przyniosła jej natomiast rola w serialu(...) Rylski. Z kolei z Andrzejem Przyłubskim, kolegą z STS - u, wzięła ślub, ponieważ przygotowywała się do adopcji dziecka. Choć początkowo potomstwa mieć nie chciała, gdy dowiedziała się od przyjaciółki...

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Lesley Manville w serialu "The Crown"

  Poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w księżniczkę Małgorzatę w kolejnej odsłonie serialu "The Crown". Będzie to Lesley Manville, gwiazda nominowana do Oscara za rolę w dramacie "Nić widmo".

Zdjęcia na temat: aktorki serialu przyjaciółki
Wideo na temat: aktorki serialu przyjaciółki
 • "Przyjaciółki": Anita Sokołowska o 13. sezonie serialu

  Piętno choroby odbija się negatywne na relacjach Zuzy z partnerem. – Będziemy przechodzić z Jaśkiem trudne chwile, trudne decyzje – mówi aktorka. Zdradza też, jak ekipie udaje się zachować energię nagrywając już 13 rok

 • Ósmy sezon serialu ''Przyjaciółki'' już wystartował!

  Zatrudnienie na planie jednego serialu najpiękniejszych polskich aktorek musiało zaprocentować sukcesem. Właśnie tej jesieni zobaczymy ósmy sezon ''Przyjaciółek''. Na ekranie pojawiać się będzie nowa postać, w rolę której wcieli się Monika Dryl.

 • "Przyjaciółki": Dominika Ostałowska o swojej roli

  Kim będzie Dominika Ostałowska w nowym sezonie "Przyjaciółek"? Jak aktorkę przyjęła ekipa serialu? Co czeka jej postać w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy będzie to tylko chwilowy powrót?

Dyskusje na temat: aktorki serialu przyjaciółki