• Informacje na temat:

  aktorki w ciąży 2011

Artykuły na temat: aktorki w ciąży 2011
 • Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  Monika Ordowska na salonach pojawiła się w 2011 roku jako partnerka Piotra Zelta. Młodsza od swojego wybranka o 21 lat modelka, była wówczas byłą Miss Warszawy i prezenterką stacji TV4. Nie wiadomo(...) Mateuszu" czy "Wkręconych".  Kiedy okazało się, że młoda partnerka Piotra Zelta jest w ciąży, aktor wprost oszalał ze szczęścia. Jego kontakt z Nadią, córką z pierwszego małżeństwa, jest bardzo...

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Gwiazda serialu "Wspaniałe stulecie" w ciąży z byłym mężem!

  ...- mówiła w wywiadzie. W 2011 roku pojawiła się w serialu "Wspaniałe stulecie". Od tej chwili było jasne, że nie grozi jej już żadne zniknięcie. Ale rola Mahidevran była też dla niej ważna z innego(...) się wyłącznie pracy w serialu. Jednak bliscy aktorki dobrze wiedzieli, że założenie prawdziwej rodziny jest jej największym marzeniem. Czytaj dalej na następnej stronie... Nie zdziwili się...

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • ...dzieje. Co więcej, rodzina już wkrótce się powiększy - Mendes jest bowiem w 5. miesiącu ciąży! Na razie brak oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Aktorka niechętnie udziela wywiadów i prawdopodobnie o narodzinach drugiego dziecka w ogóle nie poinformuje, tak jak to było w przypadku Esmeraldy. O tym, że jest w pierwszej ciąży, media dowiedziały się dopiero dwa miesiące przed rozwiązaniem. Aktorka...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Penelope Cruz w ciąży

  ...​Znane aktorskie małżeństwo, Penelope Cruz (38 l.) i Javier Bardem (43 l.), spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. Muza hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara jest w trzecim miesiącu ciąży, a termin rozwiązania wyznaczony jest na koniec lipca.

 • Eva Mendes w ciąży z Ryanem Goslingiem

  Zagraniczne media donoszą, że Eva Mendes jest w 7. miesiącu ciąży z Ryanem Goslingiem!

 • Aniston: Nie jestem w ciąży i nie biorę ślubu

  W tym roku skończyła 44 lata. Od rozstania z Bradem Pittem w 2005 r. była związana m.in. z aktorem Vincem Vaughnem (43 l.) i muzykiem Johnem Mayerem (35 l.). Od maja 2011 r. jej partnerem jest amerykański aktor, reżyser i producent Justin Theroux (42 l.), z którym rok temu zaręczyła się. Od tego momentu media nieustannie spekulują na temat ich małżeństwa i ewentualnej ciąży aktorki. Ostatnio...

 • Olivia Wilde została mamą

  Olivia Wilde ("Tron: Dziedzictwo") urodziła synka. Otis Alexander to pierwsze dziecko aktorki i jej narzeczonego Jasona Sudeikisa ("Millerowie").

Zdjęcia na temat: aktorki w ciąży 2011
Wideo na temat: aktorki w ciąży 2011
 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.