• Informacje na temat:

  aktorki w odważnych scenach

Artykuły na temat: aktorki w odważnych scenach
 • "Zawsze warto": Julia Wieniawa nago. Aktorka w odważnych scenach łóżkowych!

  ...odważniejszych scenach niż dotychczas. To właśnie w serialu "Zawsze warto" zagrała swoje pierwsze sceny łóżkowe, w dodatku jakiś czas temu przyszło jej odegrać także niełatwą scenę gwałtu. "To...

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska ma opory przed graniem scen erotycznych

  ​Popularna aktorka była gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich czwartkowej relacji na żywo na Instagramie. Rozmowa dotyczyła m.in. nagości w teatrze i kinie.

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

 • "Czterdziestolatek": Odważna i bezkompromisowa

  ...fantastycznych kreacji, przeniosła się do stolicy i została aktorką Teatru Ateneum. Na warszawskich scenach do dziś święci triumfy zarówno w repertuarze dramatycznym, jak i komediowym. Każda jej kreacja...

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • Małgorzata Foremniak o odważych scenach seksu z Bartłomiejem Topą: To było dla mnie straszne!

  To nie pierwszy raz, gdy aktorka brała udział w odważnych scenach.  Kilka lat temu w filmie "Och, Karol 2" wcieliła się w postać drapieżnej kochanki głównego bohatera. To doświadczenie wspomina bardzo pozytywnie, bo jak przyznała, świetnie się bawiła. "Były sceny, w których mogłam dać upust mojej fantazji bawienia się. Były sceny na dachu, na którym było wesele i my, jako niedoszłe żony Karola...

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Kasia Warnke: Mąż jest zachwycony moimi scenami seksu

  W styczniu do kin wejdzie kolejny "hit" Patryka Vegi - tym razem "Kobiety mafii". W jednej z ról widzowie zobaczą Katarzynę Warnke (40 l.), która na ekranie pokaże się w kilku odważnych scenach.

 • Sophie Turner: Edukacja seksualna na planie "Gry o tron"

  Gwiazda serialu "Gra o tron" - Sophie Turner - przyznała, że dzięki roli w serialu HBO nie musiała uczęszczać w szkole na lekcje... wychowania seksualnego.

Zdjęcia na temat: aktorki w odważnych scenach
Wideo na temat: aktorki w odważnych scenach
 • "Alternatywy 4": Brigitte Bardot PRL-u żałuje, że zrezygnowała z bycia mamą...

  Halina Kowalska, czyli niezapomniana śpiewaczka Kolińska-Kubiak z "Alternatywy 4" i Wanda Paciorek z "W labiryncie", była jedną z największych gwiazd PRL-u - specjalistką od bardzo odważnych ról wymagających eksponowania ciała. Dziś aktorka, której sławę przyniosła kreacja w filmie "Nie lubię poniedziałku", ma 78 lat i razem z mężem mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.