• Informacje na temat:

  aktorki w pończochach

Artykuły na temat: aktorki w pończochach
 • Halle Berry projektuje bieliznę

  ...poruszania się i zachowania" - dodaje aktorka. Najważniejsze części bielizny to według aktorki stanik i pończochy. Jest zwolenniczką ciągłego noszenia staników, nawet w czasie snu. "Zawsze miałam duży biust...

 • Bon Jovi: Gitarzysta zdradzał żonę?

  Informowaliśmy już, że Richie Sambora, 47-letni gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, rozwodzi się z Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serial u "Dynastia". Jeden z plotka rskich magazynów poinformował, że powodem rozstania muzyczno-filmowej pary jest 39-letnia brunetka Stephanie Heaton, była asystentka gitarzysty.

 • Ciuchy są wspaniałe, ale najważniejsza jest historia

  - Ciuchy są wspaniałe, dają dużo radości i są ekscytujące, ale przecież nie miałyby sensu, gdyby nie historia opowiedziana przez Michaela - uważa Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-ray aktorka wyjaśnia dlaczego zdecydowała się na realizację sequelu, wspomina pobyt z ekipą w Maroku oraz zdradza, jak czuła się jako jedna z producentek filmu.

 • Jak zdobywa się role?

  ...zainteresowanie modą i przenieść je na plan serialu. Jej bohaterka, Teresa Graczyk często ubrana jest w prywatne stroje aktorki. Jednak nawet seksowny wygląd nie gwarantuje powodzenia w miłości o czym...

 • Bardzo drogie zdjęcia Marilyn Monroe

  ...w prowokującej pozie, siateczkowych pończochach i skąpym topie. Licytujący równie wysoko wycenili zdjęcia: Marilyn Monroe z sesji z mandoliną i portret Nellie Nyad w białej woalce. Oba sprzedano za 42 tys. zł...

 • Filmowiec to też zawód

  Na Starym Rynku w Płocku rozpoczął się w piątek II Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic.pl. W specjalnym festiwalowym studiu o swojej pracy w filmach opowiadali m.in. pomysłodawca festiwalu, kaskader Krzysztof Fus, aktorzy Zofia Merle i Jan Nowicki oraz dokumentaliści Dariusz Kuc i Michał Bukojemski.

 • Pozwalam sobie na czerwone wino

  W serialu "Na Wspólnej" gra prawniczkę, która walczy z nadużywaniem alkoholu. Prywatnie Katarzyna Walter oddaje się wielu nałogom, ale tylko tym nieszkodliwym. Do obiadu pije czerwone wino, dużo śpi i często chodzi do kosmetyczki.

 • "Barbara i Jan": Pierwszy polski serial

  Prawie 50 lat temu, 5 stycznia 1965 roku, zaczęła się nowa epoka w historii polskiej telewizji. Widzowie obejrzeli odcinek pierwszego rodzimego serialu "Barbara i Jan" z Janiną Traczykówną i Janem Kobuszewskim w tytułowych rolach.

 • Irena Dziedzic i "Tele-Echo": Pierwszy polski talk-show

  - Żeby być sobą, to najpierw trzeba być kimś - mawiała Irena Dziedzic. Przez 25 lat prowadziła pierwszy rodzimy talk-show "Tele-Echo". I to z taką energią i wdziękiem, że oglądała ją cała Polska.

 • Najpierw chciałam zostać... papieżem

  Matylda, razem z bratem Mateuszem, stanowią już czwarte pokolenie aktorów w rodzinie Damięckich. Czasem jednak znane nazwisko ją przytłacza.