• Informacje na temat:

  aktorki z brzuchem

Artykuły na temat: aktorki z brzuchem
 • Katie Holmes: Rozstępy na brzuchu

  Katie Holmes ujawniła zakulisowe zdjęcie z sesji dla australijskiego "Vogue". Na nieretuszowanej fotografii widać m.in. rozstępy na brzuchu aktorki. Zdjęcie wywołało wiele ciepłych komentarzy, w których kobiety dziękują aktorce za celebrację naturalności.

 • Natalia Kukulska pokazała zdjęcia sprzed lat: Fajne czasy i brzuch

  Pod instagramowym wpisem Natalii Kukulskiej z jej archiwalnymi zdjęciami z końcówki lat 90. zaroiło się od komentarzy zachwyconych internautów, również jej koleżanek z branży.

 • Anna Oberc ze sztucznym brzuchem

  ...jest wesoła. - Uczę się chodzić z brzuchem, więc jest śmiesznie. Z Michałem Sitarskim, moim partnerem, jest po prostu obłędnie, cały czas się gotujemy na planie, bo naprawdę jest fajnie napisany nasz(...) naprawdę hardcore'owe - wyznaje aktorka. Jej samej jest trudno grać ze sztucznym brzuchem, dla współpracowników stanowi to jednak źródło żartów. Aktorka przypomina, że w pierwszych odcinkach...

 • Małgorzata Foremniak: Nie ma miejsca dla dojrzałych aktorek

  Przed nami ostatni odcinek serialu "Aż po sufit!", za tydzień zaś zobaczymy finał "Mam talent!". Małgorzata Foremniak zdradziła jak bardzo jej gust różni się od tego, co wybiera publiczność. Aktorka opowiedziała też o swojej nowej roli i wyjaśniła, dlaczego lubi kryminały.

 • Charlize Theron: Mama zastrzeliła jej ojca

  ...i samej Theron, która na ekranie dała błyskotliwy występ, opłaciły się - w 2003 roku otrzymała nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. Od tej chwili jej kariera(...)", gdzie oglądaliśmy gwiazdę z ogromnym biustem i brzuchem o 18 kilogramów cięższą.

 • Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Tak odważnie dawno nie było! Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci gorącym zdjęciem w samym bikini. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie! Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch

 • Katarzyna Warnke: Łysa i w ciąży

  O Katarzynie Warnke nie przestaje być głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą sensację, pokazując na wybiegu ciążowy brzuch. Teraz z kolei zdradziła, dlaczego rok temu ogoliła głowę. Jak się okazuje, zrobiła to dla roli, której ostatecznie nie zagrała. "Jestem całym sercem z tym projektem" - napisała na Instagramie.

 • Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

  Katarzyna Warnke urodziła. Aktorka potwierdziła medialne doniesienia, publikując na Instagramie wymowny wpis. Pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem, dziękując fotografowi za to, że "zatrzymał w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył". Jakiej płci jest pierwsze dziecko Warnke i Piotra Stramowskiego?

 • "Bridget Jones 3": Renée Zellweger z powiększonym biustem

  16 września na ekrany kin trafi trzecia część przygód Bridget Jones. "Znów przybrałam trochę na wadze, musieli powiększyć mi piersi i dokleić brzuch" - zdradza odtwórczyni głównej roli Renée Zellweger.

 • Gwiazdy na planie u Greenawy'a

  25 marca na planie najnowszego filmu Petera Greenaway'a, trylogii "The Tulce Luper Suitcase", padnie pierwszy klaps. Jak doniósł magazyn branżowy Variety , twórca m.in. "Kontraktu rysownika" i "Brzucha architekta", zebrał doborową obsadę aktorką.

Zdjęcia na temat: aktorki z brzuchem
Wideo na temat: aktorki z brzuchem
 • Ogromny brzuch Halle Berry

  Aktorka Halle Berry w zaawansowanej ciąży odwiedza przyjaciółkę w Hollywood 7 lutego.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży?

  - Hania od dawna chciała mieć rodzeństwo, my również chcemy (...) A to, jaką mam figurę - Barbara Kurdej-Szatan pogładziła się po brzuchu - No, taką mam. Taki kobiecy brzuszeczek - po występie w "Tańcu z Gwiazdami" w rozmowie z Damianem Glinką aktorka wymijała się od odpowiedzi, czy jest w ciąży.

 • Czy Weronika Książkiewicz jest w ciąży?

  Weronika Książkiewicz (37 l.) jest w ciąży? Można było ją zobaczyć z... zaokrąglonym brzuchem. Aktorka w rozmowie z Jastrzębską opowiedziała o tej ciąży. Okazuje się, że była to charakteryzacja na potrzeby filmu. "Jesteśmy w trakcie zdjęć do 'Planety singli 2' i 'Planety singli 3'. Przyznam, że najpierw przyczepiali mi brzuszek taki sześciomiesięczny, potem dziewięciomiesięczny. I tak zaczęłam

Dyskusje na temat: aktorki z brzuchem