• Informacje na temat:

  aktorki z małymi piersiami

Artykuły na temat: aktorki z małymi piersiami
 • Zaskakujące, co Anna Lewandowska uświadomiła Małgorzacie Kożuchowskiej! To zabolało aktorkę

  Mało kto wiedział, że Małgorzata Kożuchowska (49 l.) i Anna Lewandowska (31 l.) znają się prywatnie i często rozmawiają. Dla obu gwiazd to właśnie rodzina jest priorytetem i dla niej są w stanie się poświęcić. Poród Ani Lewandowskiej uświadomił aktorce przykry fakt, z którym ciężko się jej pogodzić.

 • Jaki jest nowy "Mad Max"? Już wiemy!

  Na festiwalu w Cannes odbył się pokaz jednej z najbardziej oczekiwanych tegorocznych superprodukcji - film "Mad Max: Na drodze gniewu" z Tomem Hardym i Charlize Theron w rolach głównych. Reżyser twierdzi, że zbuntował się przeciwko zalewowi komputerowych efektów specjalnych w hollywoodzkich filmach - chciał, by postapokaliptyczny świat wydawał się widzom jak najbardziej realistyczny. Rezultat widział już francuski korespondent RMF FM - Marek Gładysz.

 • Diagnoza: Rak piersi! Gwiazdy walczyły z chorobą

  Rak nie wybiera i atakuje również bogatych. Znane i lubiane aktorki coraz częściej opowiadają o swoich doświadczeniach. Mają nadzieję, że ich przeżycia pomogą innym w walce o życie. Niektóre z nich(...) wieloma marszczeniami. To dlatego, że chwilę wcześniej przeszłam mastektomię i musiałam jakoś ukryć bandaże - wyznała w rozmowie z magazynem "Vogue". Guzka na piersi wykryto u aktorki w 2011 roku...

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gabriela Kownacka: Smutny los aktorki

  ...związek nie przetrwał próby czasu, ale pozostała piękna przyjaźń. Taka miłość zdarza się raz na milion. Po rozwodzie nie znalazła godnego następcy Waldemara - mówiła Laura Łącz, przyjaciółka aktorki...

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Izabela Kisio w stroju kąpielowym! Zaliczyła niemałą wpadkę!

  Izabela Kisio-Skorupa to internetowa celebrytka, a prywatnie matka aktorki, Aleksandry Kisio (37 l.). Tym razem celebrytka zaskoczyła zdjęciem w bikini i zaliczyła nieprzyjemną wpadkę.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Te aktorki rozebrały się w swych debiutanckich filmach i serialach

  Wiele gwiazd twierdzi, że talent to za mało, by zaistnieć na ekranie i zdobyć sympatię widzów już na początku kariery. Niektóre aktorki zdecydowały się rozebrać przed kamerą w swych debiutanckich filmach.

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

Zdjęcia na temat: aktorki z małymi piersiami