• Informacje na temat:

  aktorki z mamma mia

Artykuły na temat: aktorki z mamma mia
 • Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady!

  ...w zestawieniu najzabawniejszych aktorek dekady takie gwiazdy, jak: Meryl Streep (trzykrotna laureatka Oscara, doceniona przez IMDb za role w komediach "Mamma Mia!" i "To skomplikowane"), Emma Stone(...) jest tytuł najlepszej aktorki komediowej dekady, jaki przyznał jej portal filmowy IMDb (Internet Movie Database). 42-letnią aktorkę redakcja pochwaliła za odwagę w doborze kolejnych ról, przekraczanie...

 • Aneta Zając marzy, by zatańczyć w musicalu

  Aneta Zając wciąż nie może otrząsnąć się z emocji, jakie dostarczył jej udział w 1. edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". Aktorka bardzo chciałaby teraz zatańczyć w musicalu.

 • Aktorką została dzięki babci

  ...zatrzymują mnie, a ja nie jestem pewna, czy mnie pamiętają z "Żony idealnej", "Teorii wielkiego podrywu" czy "Mamma Mia". Kto miał wpływ na to, że pani, córka dziennikarza i wydawcy prasy polonijnej(...) i ma poczucie humoru. Lubi się śmiać, tak jak ja. Wydaje mi się, że scenarzyści są nieco pod moim wpływem. Nie jestem osobą, którą łatwo zastraszyć, ale mogę taką zagrać. Cieszę się, że w filmie...

 • Elizabeth Banks: Po prostu blondynka

  Elizabeth Banks, którą oglądaliśmy w "Igrzyskach śmierci" i "40-letnim prawiczku", dołączyła do grupy blondynek, które od lat rozkochują w sobie kinowych widzów. Już w piątek, 6 lutego, w komedii "Dzień z życia blondynki" aktorka przekona nas, że czasami dowcipy o blondynkach wcale nie mijają się z prawdą.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Amanda Seyfried zagra córkę Coopera i Annie?

  Amanda Seyfried wraca na mały ekran! Aktorka znana z filmów takich jak "Wredne dziewczyny", "Mamma Mia!" czy "Listy do Julii" zagra w najnowszej odsłonie kultowego serialu.

 • PKO Off Camera: Gwiazdy pod Wawelem

  Aktorzy Claudia Cardinale, Stellan Skarsgard, Gabriel Byrne i znany z serialu "Skazany na śmierć" Wentworth Miller będą wśród gości festiwalu PKO Off Camera, który w piątek zacznie się w Krakowie. Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie głównym to 100 tys. dolarów.

 • Anne Hathaway najbardziej opłacalną aktorką

  ...zarobił ich już 136. Streep znalazła się w rankingu dzięki musicalowi "Mamma Mia", który zarobił 610 milionów dolarów. Pierwszą piątkę zamyka Sarah Jessica Parker, która przynosi studiom po 17

 • Mamma Mia! Meryl Streep jak Grek Zorba

  Pomysł, aby Meryl Streep wygłupiała się śpiewając piosenki ABBY, początkowo wydawał się ryzykowny, jednak kinematograficzny potencjał scenicznego hitu - musicalu "Mamma Mia!" - sprawił, że doświadczona aktorka bez problemu przedzierzgnęła się w "Dancing Queen". Kto ma ochotę na odrobinę greckiego szaleństwa, powinien włączyć w piątek, 2 marca, TVP1 o godz. 20.20 .

 • "Miasteczko Twin Peaks": Naomi Watts dołączyła do obsady

  Dwukrotnie nominowana do Oscara, aktorka Naomi Watts, dołączyła właśnie do obsady nowych odcinków kultowego "Miasteczka Twin Peaks" Davida Lyncha.

 • Będzie musical o Spice Girls

  Producentka filmu "Mamma Mia!" i twórca programu "American Idol" planują musical o Spice Girls. Projekt zatytułowany ma być "Viva Forever" - informuje "Variety".