• Informacje na temat:

  aktorki z rodziny zastępczej

Artykuły na temat: aktorki z rodziny zastępczej
 • Gabriela Kownacka: Smutny los aktorki

  ...wychowałam syna, jestem świadoma własnych możliwości. Jako człowiek, kobieta i aktorka. - Jak teraz próbuję sobie przypomnieć ten czas po jej powrocie na plan "Rodziny zastępczej" po pierwszym ataku(...) związek nie przetrwał próby czasu, ale pozostała piękna przyjaźń. Taka miłość zdarza się raz na milion. Po rozwodzie nie znalazła godnego następcy Waldemara - mówiła Laura Łącz, przyjaciółka aktorki...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Zosia z "Rodziny zastępczej" pokazała chłopaka! Ciacho?

  Misheel Jargalsaikhan, polska aktorka pochodzenia mongolskiego, znana głównie z serialu "Rodzina zastępcza", odwiedziła swoją ojczyznę. Nie była tam sama!

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Aleksander Ihnatowicz z "Rodziny zastępczej" porzucił aktorstwo

  ...śmierci aktor. Aleksander Ihnatowicz długo nie mógł zdecydować, jaką ścieżkę kariery wybrać. Oprócz "Rodziny zastępczej" grywał w innych serialach (m.in. "Tygrysy Europy", "Adam i Ewa", "Trzy szalone zera...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • "Rodzina zastępcza": Jarosław Boberek zakochał się w młodej aktorce!

  ...20 października w warszawskim Sądzie Okręgowym odbędzie się rozprawa rozwodowa Jarosława Boberka, czyli niezapomnianego policjanta z "Rodziny zastępczej", i Ilony Kucińskiej, czyli Mirosławy Koryckiej z "Barw szczęścia". Powodem rozstania aktorskiej pary jest ponoć... Magdalena Turczeniewicz, czyli Kinga Iskierka z "Komisarza Aleksa"!

 • Kownacka wraca do pracy!

  Gabriela Kownacka wraca na plan popularnego serial u "Rodzina zastępcza". Półroczna nieobecność aktorki spowodowana była walką z chorobą nowotworową.

 • Sofia Vergara szuka matki zastępczej!

  Niespełna dwa lata temu aktorka pochwaliła się publicznie, że postanowiła zamrozić swoje jajeczka. Stwierdziła bowiem, że w przyszłości chciałaby zostać jeszcze matką. O potomku marzył także jej ówczesny partner Nick Loeb. Gwiazda serialu "Współczesnej rodziny" obecnie ma już nowego ukochanego, aktora Joe Manganiello, i on również wyraził chęć posiadania potomstwa z Vergarą. Wedle...

 • Kownacka wraca do pracy

  Radosna nowina dla wielbicieli talentu Gabrieli Kownackiej (56 l.). Aktorka po wielomiesięcznej walce z rakiem wraca do serial u "Rodzina zastępcza".

Zdjęcia na temat: aktorki z rodziny zastępczej
Wideo na temat: aktorki z rodziny zastępczej
 • "Aktorka" Ola Szwed nie ma czasu na wakacje: Praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca, praca

  Znana z "Rodziny zastępczej" i rozbieranej sesji dla "Playboya" Ola Szwed nie ma czasu, by pojechać na wakacje. Celebrytka gra w teatrze i - jak mówi - to zajmuje cały jej czas. "Praca, praca, praca, praca. Jak zwykle w moim przypadku. Będzie mi przemiło jak odwiedzicie teatr. Mam nadzieję, że uda się uszczknąć chociaż trochę czasu na chwilę oddechu" - mówi Ola. (Agencja TVN/x-news)

 • Buddenbrookowie. Dzieje upadku rodziny

  Epicka adaptacja słynnej powieści Tomasza Manna, która przyniosła mu rozgłos i literacką nagrodę Nobla. Ta wystawna produkcja, opowiadająca o czasach świetności, a potem upadku kupieckiej rodziny z Lubeki, odniosła ogromny sukces w niemieckich kinach, gdzie zobaczyło ją ponad milion widzów. Heinrich Breloer maluje z kinowym rozmachem portret rozkwitu oraz upadku kupieckiego klanu w arystokratyczno-burżuazyjnym środowisku Lubeki. Ukazuje zmagania konsula Jeana, jego córki Tony, oraz synów...

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

Dyskusje na temat: aktorki z rodziny zastępczej
 • Re: Ten serial łamał tabu

  produkcji Rodziny Zastępczej, natomiast do Rodziny Zastępczej Plus nie pasuje. Myślę, że druga część tego serialu od początku zapowiadała stopniowo nieuchronny upadek tego serialu. Załuje, że leci dużo(...) względu na śmierć tej aktorki? Prawda jest taka, że serial cieszył się niską oglądalnością a więc mało osób go oglądało, a więc podobał się on niewielkiemu gronu publiczności (prosty schemat przyczynowo