• Informacje na temat:

  aktorki z serialu londyńczycy

Artykuły na temat: aktorki z serialu londyńczycy
 • Figura w "Londyńczykach"

  W serial u "Londyńczycy" gościnnie pojawiają się same gwiazdy. Na planie tej produkcji można było ostatnio spotkać spotkać Katarzynę Figurę oraz Alessandro Bertolucciego, bratanka znanego włoskiego reżysera Bernarda Bertolucciego.

 • Co jesienią w "Londyńczykach"?

  Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu "Londyńczycy", w którym pojawi się kilku nowych bohaterów, nie zabraknie też uczuciowych wzlotów i upadków oraz wątków sensacyjnych. A wszystko będzie się toczyło w cieniu światowego kryzysu.

 • Gwiazda w "Londyńczykach"

  Wielka gwiazda polskiego kina w serial u "Londyńczycy"! Anna Nehrebecka o swojej bohaterce, Małgorzacie mówi: "To pewna siebie, bardzo podobna do mnie kobieta!".

 • Wielki finał "Londyńczyków"

  Koniec wieńczy dzieło. To stwierdzenie doskonale pasuje do finałowego odcinka serialu "Londyńczycy". Nie dość, że ostatni, szesnasty, odcinek drugiej serii będzie emitowany w Wigilię Bożego Narodzenia, to w dodatku fabularnie zakończy się on na ślubnym kobiercu. I to na niejednym!

 • Romans w "Londyńczykach"

  Ognisty romans z Marietą Żukowską i Rafałem Maćkowiakiem w rolach głównych? Ona była singielką skupioną bez reszty na karierze zawodowej. Na szczęście miłość przychodzi w najbardziej nieoczekiwanym momencie i zupełnie odmienia życie bohaterów serial u "Londyńczycy".

 • "Londyńczycy" bez wakacji

  ...gwiazdy. W życiu Marioli pojawi się też matka, która wprowadzi do serialu dużą dawkę dowcipu i humoru. "Jest to osoba nieobciążona odpowiedzialnością. W pewnych kręgach mówi się, że odpowiedzialność...

 • Więckiewicz i Muskała znów parą

  Po raz pierwszy spotkali się jako małżeństwo w spektaklu Łukasza Kosa pt. "Koronacja". Później zagrali Ewę i Macieja Malców w serialu "Londyńczycy". 18 listopada znów pojawią się razem na ekranie jako para w najnowszym filmie Grega Zglinskiego pt. "Wymyk".

 • Bohosiewicz: "To tylko serial"

  Maja Bohosiewicz powoli wychodzi z cienia starszej siostry, Soni ("Rezerwat", "Wojna polsko-ruska"). Rola Kingi w serial u "Londyńczycy" to pierwsze poważne wyzwanie aktorskie, z którym musiała się zmierzyć. Artystka spotyka się z bardzo zróżnicowanymi wypowiedziami widzów dotyczącymi jej roli, a także przedstawianej w serialu rzeczywistości, w tym realiów, w jakich żyją Polacy na Wyspach...

 • Roma Gąsiorowska gotowa na coś nowego

  Roma Gąsiorowska wraca do show-biznesu. Po dwóch latach nieobecności, aktorka pojawi się na ekranie. Tym razem zobaczymy ją w serialu. To jednak nie jedyna nowość w życiu gwiazdy. Artystka zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka.

 • Marieta Żukowska szuka faceta

  W nowym serial u TVP "Londyńczycy" Marieta Żukowska ("M jak miłość") zagra Martę - emigrantkę z Polski, która będzie szukała w Londynie faceta.

Zdjęcia na temat: aktorki z serialu londyńczycy
Dyskusje na temat: aktorki z serialu londyńczycy