• Informacje na temat:

  aktorki z wąsikiem

Artykuły na temat: aktorki z wąsikiem
 • Szyc musiał zapuścić wąsik

  Już od 30 września na naszych ekranach oglądać będziemy najnowszą superprodukcję w reż. Jerzego Hoffmana - "1920 Bitwa Warszawska". To nie tylko wielkie filmowe widowisko, pełne dynamicznej batalistyki, i nie tylko wzruszająca historia miłosna. To także pierwszy w historii polskiego kina pełnometrażowy film fabularny w technice 3D!

 • Wnuczka Chaplina wkłada melonik

  17-letnia Oona Chaplin, wnuczka Charlesa Chaplina, twórcy "Gorączki złota" i "Dyktatora", odda niezwykły hołd swojemu słynnemu przodkowi, mistrzowi kina niemego. Podczas teatralnego festiwalu w Edynburgu dziewczyna pojawi się na scenie w "firmowym" ubiorze najsłynniejszego wcielenia artysty - Małego Trampa. Początkująca aktorka przywdzieje jego surdut i melonik, przyklei sztuczny wąsik i weźmie w dłoń charakterystyczną laseczkę.

 • "Wspaniałe stulecie": Nikt nie spodziewał się takiego sukcesu

  Serial "Wspaniałe stulecie" olśniewa egzotycznym blaskiem, wspaniałością strojów oraz urodą aktorek i aktorów. Skąd nagły zachwyt nad XVI-wieczną Turcją?

 • Pamięci Aleksandry Śląskiej

  Jesienią ubiegłego roku ta urodzona w Katowicach odtwórczyni roli królowej Bony została już uhonorowana popiersiem w plenerowej Galerii Artystycznej w centrum miasta. Jest tam też płaskorzeźba upamiętniająca innego związanego z Katowicami aktora - Zbigniewa Cybulskiego. Krewny aktorki, a zarazem radny Sejmiku Woj. Śląskiego, Witold Naturski, uważa, że katowiczanie powinni pamiętać o trojgu...

 • Popiersie Aleksandry Śląskiej

  Popiersie aktorki teatralnej i filmowej Aleksandry Śląskiej odsłonięto w czwartek w Galerii Artystycznej w centrum Katowic. Plenerowa galeria upamiętnia artystów związanych z Katowicami i regionem górnośląskim.

 • Celińska czyta Białoszewskiego

  Stanisława Celińska wystąpi w warszawskim Muzeum Literatury przy Rynku Starego Miasta. 1 sierpnia, w 69. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego, aktorka przedstawi fragmenty "Pamiętnika z powstania warszawskiego" i "Litanię powstania" w aranżacjach muzycznych.

 • "Przeminęło z wiatrem": Scarlett i Rhett ciągle fascynują. Mija 80 lat od premiery filmu!

  ...żoną i potrzebował pieniędzy, dlatego przyjął propozycję. Za 71 dni zdjęciowych otrzymał ponad 120 tys. dolarów. Clark Gable stał się bożyszczem pań. Jego Rhett Butler swoim zabójczym wąsikiem...

 • Festiwal w Opolu 2019: Davtyan i Nykiel wygrywają Debiuty. Widzowie zniesmaczeni prowadzącymi

  ...festiwalu poprowadzili Michalina Sosna wraz członkami kabaretu Paranienormalni : Robert Motyka i Michał Paszczyk . Żarty komików i aktorki wyjątkowo mocno nie przypadły do gustu widzom, którzy byli...

 • Aleksandra Śląska: Wyniosła królowa i okrutna uwodzicielka

  - Niebanalna uroda oraz niepowtarzalny kolor włosów predystynował ją do ról wyniosłych królowych oraz wszystkich okrutnych i tajemniczych uwodzicielek - mówił o niej Andrzej Łapicki. Niezwykła elegancja, powściągliwość, dystans do świata i powaga uczyniły z Aleksandry Śląskiej gwiazdę sceny i ekranu w prawdziwie hollywoodzkim stylu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  ...z tatą Januszem. Rodzinny duet zaprezentował się w rumbie. Michał Malitowski przyznał, że tata aktorki przypomina mu własnego ojca. "Mój też ma wąsik oraz brzuszek, ale tańczyć potrafi tylko dwa na jeden" - powiedział juror, chwaląc krok podstawowy rumby w wykonaniu ojca aktorki.  "Dla mnie jest pan bohaterem. Na imprezach mężczyźni zazwyczaj nie tańczą" - Iwona Pavlović pochwaliła odwagę taty...