• Informacje na temat:

  aktorki z złotopolskich

Artykuły na temat: aktorki z złotopolskich
 • "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Fani zmarłej w październiku 2014 roku Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej sierżant Marylki Baki ze "Złotopolskich", z niecierpliwością czekają na filmową biografię ślicznej aktorki, której realizację zapowiedział 3 lata temu Radosław Piwowarski. Niestety, film nie powstanie...

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • "Złotopolscy": Jesienią do księgarń trafi książka o Annie Przybylskiej

  ...5 października miną trzy lata od śmierci Anny Przybylskiej, czyli niezapomnianej Marylki Baki ze "Złotopolskich". Kilka dni później do księgarń trafi książka Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego poświęcona uwielbianej przez widzów aktorce. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy też film o Ani. Jego realizację zapowiedział kilka miesięcy temu reżyser Radosław Piwowarski.

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

 • Małgorzata Rożniatowska wyjawiła kulisy pracy na planie „Złotopolskich”

  ...metamorfozę. Oglądaliście "Złotopolskich"? Pamiętacie postać Elżuni Kleczkowskiej? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Aktorki, które uwodziły urodą, wdziękiem i talentem. Pamiętacie je?

  Choć występy w serialach przyniosły im sławę, szybko porzuciły marzenia o karierze aktorskiej. Te Polki zasłynęły z dużych ról i mogły osiągnąć ogromną karierę nie tylko w telewizji, ale również na wielkim ekranie. Jednak ich życia potoczyły się inaczej, a one wydają się żyć szczęśliwie. Pamiętacie te polskie aktorki?

 • "Złotopolscy": Pokochała ich cała Polska

  Zarówno dla Anny Milewskiej jak i dla Henryka Machalicy udział w serialu "Złotopolscy" był rolą życia. Oboje spełniali się zawodowo na scenach teatralnych, w filmach i serialach zazwyczaj grali mniejsze role i epizody. Cała Polska poznała i pokochała tę parę w 1997 roku, kiedy pojawili się na małym ekranie jako Julia Kamieniecka i Dionizy Złotopolski.

 • "Złotopolscy": Grzegorz Komendarek: Smutna historia zapomnianej gwiazdy

  Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Jednak serialowym widzom znany był przede wszystkim z roli Grzesia w "Złotopolskich". Wystąpił też w takich produkcjach jak "Na dobre i na złe", "Hela w opałach" czy "rodzinka.pl". "Był prawdziwym kucharzem w restauracji, w której mieliśmy zdjęcia, i pewnego dnia Radosław Piwowarski dał mu prawdziwe zadanie w 'Złotopolskich'. Grzesio zagrał, raz, drugi, trzeci...

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

Zdjęcia na temat: aktorki z złotopolskich
Wideo na temat: aktorki z złotopolskich
 • Aktorzy ze "Złotopolskich" wspominają Annę Przybylską

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". Anna Przybylska przegrała walkę z nowotworem. W 2013 roku u aktorki zdiagnozowano

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Paweł Wawrzecki wspomina Anię Przybylską: Los zgotował jej coś takiego, co się jej nie należało!

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". (Źródło: TVP/x-news)

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...

Dyskusje na temat: aktorki z złotopolskich
 • Re: Pamiętacie Weronikę ze "Złotopolskich"? Tak dziś wygląda Agnieszka Sitek, która ją grała!

  Nigdy nie przepadałam za panią Sitek, choć serial Złotopolscy był kultowy jak na swoje czasy, to jednak jej rola mnie osobiście tam męczyła. Oczywiście to na pewno nie jej wina, że jej postać była napisana tak, a nie inaczej, niemniej wszędzie, gdzie się pojawiała, dla mnie była bez wyrazu. Może Rzeczywiście zapotrzebowania nie ma na tego typu aktorki. Niemniej, chociaż jej aktorstwa nie doceniam