• Informacje na temat:

  aktorzy 4 pancerni i pies

Artykuły na temat: aktorzy 4 pancerni i pies
 • Janusz Gajos kończy 80 lat

  W poniedziałek – 23 września – Janusz Gajos świętować będzie swe 80. urodziny. Aktor, który ponad pół wieku temu zdobył niewyobrażalną popularność dzięki roli Janka Kosa w kultowym serialu „Czterej pancerni i pies”, żartuje, że zamierza pracować dopóty, dopóki będzie w stanie utrzymać się na scenie i przed kamerą na własnych nogach.

 • Największy teatr świata

  Teatr Telewizji to scena, której zazdroszczą Polsce największe telewizje świata. Powstał 58 lat temu i do dziś zaprezentował swoim wiernym widzom ponad 4 tysiące spektakli. Grali w nich najwybitniejsi aktorzy i najwspanialsze aktorki. W sezonie 2011/2012 Teatr Telewizji znowu zamierza zaskoczyć publiczność.

 • Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Czterej pancerni i pies Na pewno większość pamięta kultowy serial, ukazujący przygody żołnierzy w walce o wyzwolenie Polski. Poznajemy pięciu członków załogi czołgu "Rudy": Janka Kłosa (Janusz(...)) i Honoraty (Barbara Krafftówna). "Czterej pancerni..." przedstawia tragizm wojny, oswaja z nią społeczeństwo, ale oczywiście z zachowaniem propagandy przyjaźni w ramach bloku socjalistycznego. Poza...

 • Odeszli od nas...

  Aktorzy, ludzie sztuki, prawdziwe osobowości. Co roku wspominamy tych, których już z nami nie ma. Każdy z nich wrył się w naszą pamięć.

 • Nadchodzi śmierć polskich seriali?

  Spis seriali prezentowanych w książce: "Do przerwy 0:1" "Wakacje z duchami" "Podróż za jeden uśmiech" "Stawiam na Tolka Banana" "Samochodzik i templariusze" "Czterej pancerni i pies" "Wojna domowa(...) planu filmowego, wszyscy aktorzy mieli jednakowe stawki, a ekipy składały się ze znakomitych artystów i rzemieślników. Krytycy nie zajmowali się serialami, więc wybitni aktorzy bez obaw pracowali nawet...

 • Start już za tydzień!

  ...". Uczniowie to młodzi aktorzy, tancerze, którzy mają szansę na sporą popularność. Bohaterowie hiszpańskiej wersji serialu to dziś już prawdziwe gwiazdy. Jednak zanim to nastąpi cierpliwie pracują na swoją...

 • Poznań pamięta o Wilhelmim

  Wystawa zdjęć i pokaz filmu "Aria dla atlety", z udziałem reżysera Filipa Bajona, rozpoczną w środę w Poznaniu Dni Romana Wilhelmiego. Wydarzenie odbywa się po raz trzeci.

 • Wielki Test o Telewizji: Znamy zwycięzców

  Katarzyna Pakosińska i Bohdan Łazuka zostali zwycięzcami Wielkiego Testu o Telewizji pokonując w finale duet Katarzyna Zielińska - Maciej Kurzajewski. W zabawie TVP wzięła udział rekordowa liczba 110 tysięcy internautów, którzy głosowali na specjalnej stronie INTERIA.PL.

Dyskusje na temat: aktorzy 4 pancerni i pies