• Informacje na temat:

    aktorzy bez pracy

Artykuły na temat: aktorzy bez pracy
  • Aktorzy "Na Wspólnej" zostali bez pracy. Mamy komentarz!

    ...​Od kilku tygodni Polska walczy z epidemią koronawirusa. Coraz większe obostrzenia uderzyły również w branżę rozrywkową. Wiele produkcji zostało zatrzymanych, a stacje rezygnują z emisji lubianych seriali. Dla aktorów oznacza to utratę pracy. Co na ten temat ma do powiedzenia stacja TVN?

  • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

    "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

  • ​Obsada "Na Wspólnej" bez pracy. Aktorzy komentują

    Po ogłoszeniu w połowie marca stanu epidemiologicznego, wiele stacji zawiesiło produkcje seriali. Z programów na żywo zrezygnował m.in. Polsat. Odwołanie zdjęć dla wielu osób oznacza utratę pracy(...) aktorzy są w trudnej sytuacji. Wielu z nich martwi się o swoją przyszłość. "Nie wiem, jak to teraz będzie. Może na Litwę trzeba będzie wracać do mamy. Mama by się ucieszyła" - dodała w rozmowie z portalem...

  • Maciej Stuhr: Chciałbym ludziom sprawić radość

    "Selfie" Macieja i Jerzego Stuhrów wykonane podczas pracy nad zwiastunem komedii "Obywatel" rozchodzi się w sieci w zawrotnym tempie. Tymczasem dwaj wybitni aktorzy postanowili zrobić sobie przerwę od "dzióbków" i... przysiąść na ławeczce, czerwono-białej rzecz jasna.

  • Polscy aktorzy młodego pokolenia. Zrobią wielką karierę?

    Choć młodzi i nie tak doświadczeni, jak starsi koledzy, całkiem nieźle radzą sobie w aktorskim świecie. Zaczynali od niewielkich ról, aby z czasem pojawić się na dużych ekranach i w topowych produkcjach. Marzeniem każdego z nich bez wątpienia jest wielka kariera za granicą. Kto wie, może niedługo staną się popularni nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie?

  • Rosamund Pike: Eksperyment na sobie

    Za główną rolę w "Zaginionej dziewczynie" dostała nominację do Oscara. Rosamund Pike opowiada o tym, jak pracowała nad tym filmem i dlaczego aktorzy to szczęściarze.

  • Kelner, telemarketer, badacz... Jak zaczynali sławni dziś aktorzy?

    Zwykle zazdrościmy gwiazdom ich popularności i luksusów; życia bez zmartwień. Jednak tak naprawdę każdy od czegoś kiedyś zaczynał. Niektórym od razu dopisało szczęście, jednak wielu znanych z seriali aktorów, aby zapewnić sobie niezbędne środki do życia, zaczynało od roznoszenia ulotek bądź pracy za barem. Jak wygląda ścieżka zawodowa popularnych aktorów?

  • "Serce, Serduszko"  : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

    Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

  • "Na dobre i na złe": Aktorzy zdradzili, co czeka ich bohaterów!

    .... Stanęła na nogi dzięki pracy w Leśnej Górze, a teraz sama poświęci się dla innych. Zrobi wiele, by uratować bezdomną pacjentkę, która straciła sens życia. To będzie piękna lekcja kobiecej(...)Emilia Komarnicka, czyli dr Agata Woźnicka - Za dużo pracuję. Chcę to zmienić. Przynajmniej spróbuję. Sprawdzę, czy jest życie bez szpitala. A przy okazji zrobię coś wyjątkowego. Mam sporo zaległego...

  • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

    - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

Wideo na temat: aktorzy bez pracy
  • Bez litości

    Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

  • Kobiety bez mężczyzn

    "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

  • Rozumiemy się bez słów

    Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

Dyskusje na temat: aktorzy bez pracy