• Informacje na temat:

  aktorzy co odeszli

Artykuły na temat: aktorzy co odeszli
 • Odeszli od nas...

  Aktorzy, ludzie sztuki, prawdziwe osobowości. Co roku wspominamy tych, których już z nami nie ma. Każdy z nich wrył się w naszą pamięć.

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • ​Nie odejdzie z "Chirurgów"

  Dempsey przyznał, że obawia się skutków kryzysu gospodarczego, a ciepła posadka w serialu zapewnia mu stałe dochody. - Człowiek czyta, że tak trudno o pracę, iż sam zaczyna w to wszystko wierzyć. Poza tym widzę też, że inni aktorzy, którzy grali kiedyś w bardzo popularnych serialach, teraz mają trudności w znalezieniu zatrudnienia - powiedział 46-letni gwiazdor. Aktor przyznał też, że nie...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Aneta nie odejdzie z serialu!

  Zając" - usłyszeliśmy w firmie produkującej "Pierwszą Miłość". "Zarówno ona, jak i Mikołaj Krawczyk nie rozważają rezygnacji ze swoich ról. Zapewniam również, że ci aktorzy nie stwarzają żadnych...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Aneta nie odejdzie z serialu!

  Miłość". "Zarówno ona, jak i Mikołaj Krawczyk nie rozważają rezygnacji ze swoich ról. Zapewniam również, że ci aktorzy nie stwarzają żadnych kłopotów na planie filmowym. Wiadomo, że życie czasami bywa...

 • Olga Bończyk o filmie "Rozumiemy się bez słów"

  "Ta historia jest dla mnie niezwykle wzruszająca, bo właściwie prawie w stu procentach przypomina moją własną historię życia" - powiedziała o filmie "Rozumiemy się bez słów" Olga Bończyk, śpiewająca aktorka, podobnie jak główna bohaterka filmu - córka głuchoniemych rodziców. "Prawie cały ten film przepłakałam" - dodaje.

 • "Moda na sukces": Brooke nigdy się nie poddaje

  Aktorzy „Mody na sukces” wrócili do pracy po przerwie spowodowanej pandemią. My przy tej okazji rozmawiamy z Katherine Kelly Lang, która już od 33 lat wciela się w kontrowersyjną Brooke Logan!

 • Gwiazdy wspominają Joan Rivers

  Aktorzy, muzycy i celebryci wyrażają głęboki żal z powodu śmierci gwiazdy telewizyjnej - Joan Rivers. Znana prezenterka odeszła w czwartek, 4 września, w wieku 81 lat.

Zdjęcia na temat: aktorzy co odeszli
Wideo na temat: aktorzy co odeszli
Dyskusje na temat: aktorzy co odeszli