• Informacje na temat:

  aktorzy czas honoru

Artykuły na temat: aktorzy czas honoru
 • "Czas honoru": Nowe postacie, nowi aktorzy

  Do połowy sierpnia trwać będą zdjęcia do siódmej części "Czasu honoru". "Staraliśmy się przede wszystkim opowiadać o emocjach" - mówi w RMF FM Jarosław Sokół, autor książek "Czas honoru", "Czas honoru. Przed burzą" i "Czas honoru. Pożegnanie z Warszawą".

 • Maciej Musiał na planie "Czasu honoru"

  Cieszący się ogromnym zainteresowaniem temat Powstania Warszawskiego zainspirował twórców serialu "Czas honoru" do realizacji kolejnej odsłony - "Czas honoru - Powstanie". W obsadzie produkcji TVP znaleźli się nowi aktorzy, w tym Maciej Musiał.

 • "Czas honoru. Powstanie": Nowi bohaterowie

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria "Czasu honoru".

 • Ostatni klaps na planie "Czasu honoru"

  We wtorek, 23 sierpnia 2011, padł ostatni klaps na planie czwartej serii "Czasu Honoru", jednej najbardziej ambitnych produkcji w historii polskiej telewizji.

 • "Czas honoru" tworzy modę na historię

  Jarosław Sokół, autor trylogii i scenarzysta serialu "Czas honoru" zdradza, że często jest zaskoczony tym, co widzi na ekranie, a czego on sam nie napisał. Rozumie jednak, że telewizja rządzi się swoimi prawami, a scenarzysta na pewnym etapie nie ma już za dużo do powiedzenia.

 • "Czas honoru": Zakościelny o kulisach serialu

  ...- Na planie najnowszej serii serialu "Czas honoru" pojawiły się drony - zdradza Maciej Zakościelny. - Między innymi dzięki temu najbliższych dwanaście odcinków będzie pokazanych w doskonały sposób - zapewnia aktor, wcielający się w postać Bronka, jednego z głównych bohaterów opowieści.

 • "Czas honoru": Więcej scen akcji

  ...piękna, intrygująca, zagadkowa, inteligentna, która sporo namiesza w relacjach z chłopakami - opowiada Kuba Wesołowski. Tą spektakularną sceną rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Czasu honoru(...) realizacji. Na planie mamy kaskaderów i płetwonurków, a sceny militarne zabezpiecza policja. Czasem zdarza się drobne zadrapanie w czasie konfrontacji, gdyż aktorzy sami rwą się do walki, ale w pogotowiu...

 • "Czasu honoru" to nasz "Helikopter w ogniu"

  Ekipa serialu "Czas honoru" wraca z Dolnego Śląska do Warszawy. Będzie kręcić kolejną część zdjęć do serialu, który tym razem poświęcony jest Powstaniu Warszawskiemu. - To taki nasz "Helikopter w ogniu" - mówi aktor Jan Wieczorkowski, wielki miłośnik filmów o polskiej historii.

 • "Ukryte życie": Bóg, Honor, Ojczyzna

  Malick tym razem na bohatera wybiera postać historyczną - Austriaka Franza Jägerstättera (August Diehl), który podczas II wojny światowej odmówił walki w szeregach niemieckiej armii. Niezamożny(...) mądrości wyjęte z powieści Paulo Coelho, obrazy się snują, a my z każdą minutą rozumiemy to wszystko coraz mniej, choć narracja toczy się, i toczy, i toczy... Po pewnym czasie "Ukryte życie" staje się równie...

 • Aktorzy zatrzymani przez policję

  ...2" oraz serialach "Na dobre i na złe" oraz "Czas honoru". Jakub W. wystąpił w serialach "Hotel 52", "Usta usta", "Prosto w serce", "Plebania". Michał L. znany jest z seriali "M jak miłość", "Lokatorzy(...) okazało się, że to znani, młodzi aktorzy. Byli oni pod wpływem alkoholu i wdali się w szarpaninę z policjantami. Jednemu z funkcjonariuszy zwichnęli kciuk. Dwóch z nich trafiło do izby wytrzeźwień...

Zdjęcia na temat: aktorzy czas honoru
Wideo na temat: aktorzy czas honoru
 • Młode gwiazdy "Czasu honoru 7"

  Dwudziestoletni aktorzy, już znani i lubiani, zagrają młodych powstańców, swoich rówieśników sprzed 70 lat. A w rolach Niemców pojawią się gwiazdy. To będzie wyjątkowa seria!

 • Agnieszka Więdłocha o programie "Kocham Cię, Polsko": Chciałyśmy się dobrze bawić

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz Antoni Pawlicki, Kuba Wesołowski i Jan Wieczorkowski. "W pewnym momencie panowie zaczęli z nami na poważnie rywalizować. My kobiety chciałyśmy się dobrze bawić. Panowie jednak dobrze zakręcili kołem

 • Antoni Pawlicki o "Kocham Cię, Polsko" i Juliuszu Machulskim

  W drugim odcinku programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!" (emisja 11 marca 2017) zmierzyli się ze sobą aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru": Agnieszka Więdłocha, Karolina Gorczyca i Marta Juras oraz(...) się w różnym czasie historycznym, co nie jest bez znaczenia. Zobaczymy też kawałek kina kostiumowego" - mówi aktor.

Dyskusje na temat: aktorzy czas honoru