• Informacje na temat:

  aktorzy harry potter

Artykuły na temat: aktorzy harry potter
 • Ulubiony "Harry Potter"

  J.K. Rowling - autorka książek o przygodach najsłynniejszego filmowego czarodzieja - oświadczyła, że I część obrazu "Harry Potter i Insygnia Śmierci", która właśnie miała swoją premierę w USA, jest jej ulubioną ekranizacją jej powieści. Pisarka nie wykluczyła też, że jeszcze kiedyś napisze o Harrym Potterze...

 • Harry Potter na wojnie

  Daniel Radcliffe, gwiazda serii opowiadającej o przygodach Harry'ego Pottera ( "Harry Potter i kamień filozoficzny" , "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" ), zagra główną rolę w filmie, będącym adaptacją bestsellerowej wojennej powieści Sebastiana Faulksa, "Birdsong".

 • Harry Potter: Maraton pocałunków

  Ekipa Harry'ego Pottera jest znów razem i kręci zdjęcia do najnowszej części przygód popularnego czarodzieja. Na planie filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa" kręcono właśnie scenę pocałunku pomiędzy Danielem Radcliffem oraz Katie Leung.

 • "Harry Potter": Koniec zdjęć

  Twórcy filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu" zakończyli już pracę nad zasadniczą częścią zdjęć do tego projektu. Dla uczczenia tego faktu zorganizowano wielkie ognisko, w którym wzięli udział aktorzy, ekipa i fani. Niektórzy młodzi wykonawcy, w tym również grający Harry'ego Daniel Radcliffe, będą jednak zajęci pracą aż do Gwiazdki.

 • Harry Potter bez nauczyciela

  Zoë Wanamaker, która w filmie "Harry Potter i kamień filozoficzny" zagrała Madam Hooch, nauczycielkę latania na miotłach w Hogwarcie, sędziującą podczas szkolnych rozgrywek quidditcha, nie wystąpi w drugiej części opowieści. Będzie jedyną osobą z oryginalnej obsady, która nie pojawi się w kontynuacji.

 • Harry Potter: Powstaną sequele

  Twórcy i producenci powstającego właśnie filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny", mimo iż prace nad nim zajmą jeszcze kilka miesięcy, już myślą o realizacji sequeli. Zapowiadają, że przygotowania do przeniesienia na ekran kolejnej opowieści o Harrym Potterze - "Komnaty tajemnic", rozpoczną się jeszcze przed premierą pierwszego filmu, która zaplanowana jest w Stanach Zjednoczonych na 16

 • Harry Potter dojrzewa

  Reżyser Mike Newell, który w przyszłym roku rozpocznie prace nad czwartą opowieścią o przygodach Harry'ego Pottera, filmem "Harry Pottr i Czara Ognia", spotkał się niedawno z Alfonso Cuarónem, reżyserem trzeciego filmu cyklu powstającego w oparciu o bestsellerowe powieści Joanne K. Rowling. Prace nad obrazem "Harry Pottter i więzień Azkabanu" zakończyły się pod koniec listopada.

 • "Harry Potter" w pigułce

  Dla tych, którzy nie należą do moli książkowych, artyści biorący udział w festiwalu Edinburgh Fringe w Szkocji przygotowali "Harry'ego Pottera" w pigułce.

 • Trzebiatowska jak... Harry Potter

  Noc, zamczysko, tajemnicza postać w płaszczu i światło księżyca odbijające się w charakterystycznych okrągłych okularach. Wbrew pozorom nie jest to scena z nieznanych dotąd przygód Harry'ego Pottera, ale fragment filmu... "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć".

 • Harry Potter za duży?

  Daniel Radcliffe, który w filmowych adaptacjach słynnych powieści JK Rowling, opowiadających o Harrym Potterze, wciela się w głównego bohatera, rośnie w zastraszająco szybkim tempie. Jest to poważne zmartwienie dla producentów filmu, którzy dopiero rozpoczynają realizację trzeciej opowieści o małym czarodzieju.

Zdjęcia na temat: aktorzy harry potter