• Informacje na temat:

  aktorzy klanu

Artykuły na temat: aktorzy klanu
 • Aktorzy będą śpiewać

  Telewizja Polsat szykuje się do mocnego uderzenia. Już w marcu na antenie tej stacji zagości nowy show, w którym aktorzy z seriali powalczą o karierę... muzyczną.

 • Aktorzy promują abonament

  Informacji o abonamencie szukała w internecie pani Stenia z "Klanu", z wyprzedzeniem zapłacił go też Tosiek z "Plebanii". "Niech Kazio zobaczy, że jak ma dwa telewizory to i tak płaci za jeden" - mówi w jednym z ostatnich odcinków "Klanu" pani Stenia, gosposia doktora Lubicza, która właśnie zaczyna zgłębiać tajniki internetu. Stronę www z informacjami o abonamencie znalazła jej młoda Lubiczówna...

 • Jubileusz serialu "Klan"

  We wtorek, 19 listopada, telewizyjna Jedynka wyemituje jubileuszowy, 2500. odcinek "Klanu". - To doskonały moment, by podziękować wszystkim widzom za to, że są z nami już od ponad 16 lat - mówi producent serialu Paweł Karpiński.

 • "Klan": 20 lat z Lubiczami

  ...krytykują. Na planie gwiazdy i studenci Zdjęcia do "Klanu" powstają w hali przy ul. Woronicza w Warszawie i w kilkunastu innych miejscach. Przez dwadzieścia lat realizacji przez plan filmowy(...) razem z "Klanem". Poznaliśmy je jako małe dziewczynki, a dziś to już dorosłe, atrakcyjne kobiety. Niektórzy aktorzy na stałe pożegnali się z serialem. Należy do nich m.in. Agnieszka Kotulanka, która...

 • "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  ...wszystkie oczekiwania zawodowe. Pewna pani profesor farmacji z Akademii Medycznej w Poznaniu zalecała wręcz swym studentom oglądanie "Klanu", by na przykładzie Elżbiety uczyli się wzorowej postawy(...) przez tyle lat. Oczywiście jest pewna rotacja, dołączają nowi aktorzy, niekiedy ktoś odchodzi. Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki, czyli serialowej Krystyny, co prawda...

 • ..."Jesteśmy jak rodzina" - mówią aktorzy popularnego od lat serial u "Klan". I trudno się dziwić takiemu stwierdzeniu, skoro minęło już prawie osiem lat, od kiedy padł pierwszy klaps na planie tej telenoweli. A pod koniec października w warszawskiej hali L2 na terenie TVP kręcono tysięczny odcinek "Klanu".

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

  Prezentujemy kolejną porcję teledysków, w których większą lub mniejszą rolę zagrali celebryci, sportowcy i aktorzy.

 • "Klan" kontra "Na Wspólnej"

  W muzycznym show "jak Oni śpiewają" o przetrwanie walczy dwoje Jakubów - Jakub Tolak z "Klanu" i Jakub Przebindowski z serial u "Na Wspólnej".

 • Aktorka "Klanu": Miewam kryzysy

  ..., że sukces "Klanu" ma wielu ojców: - Nad seriale m pracuje od lat wiele osób, to są nie tylko aktorzy, którzy zbierają laury, ale też ekipa - operatorzy, reżyser. Oni na ekranie nie są widoczni, ale(...) "Klanu" nowe wątki, nowi bohaterowie - powiedziała aktorka, która wciela się w postać Elżbiety Lubicz-Chojnickiej. Pani Barbara przyznaje, że z niecierpliwością czeka na nowe perypetie swojej bohaterki...

 • "Kocham Cię, Polsko!": "Klan" kontra "M jak Miłość"

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Stracie "Klanu" z ekipą "M jak miłość" widzowie obejrzą w sobotę, 25 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

Zdjęcia na temat: aktorzy klanu
Wideo na temat: aktorzy klanu
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 4. odcinka

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!". W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 4. odcinka

  W czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" w drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Oto, jak wygląda rozgrzewka przed odcinkiem. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Jacek Borkowski: Na rozwodzie straciłem 400 tysięcy złotych!

  Jacek Borkowski gościł niedawno w kawalerce Jakóbiaka, gdzie opowiedział m.in. o długach, w które wpędził go rozwód z byłą już żoną. Gwiazdor "Klanu" przyznał, że stracił na tym ok. 400 tys. złotych. Aktor stwierdził jednak, że to nie tak dużo, bo mogło być zdecydowanie więcej... W dalszej części rozmowy przekonywał też, że polscy aktorzy nie zarabiają fortun! (20m2 Łukasza/x-news).

Dyskusje na temat: aktorzy klanu