• Informacje na temat:

  aktorzy małżeństwa polskie

Artykuły na temat: aktorzy małżeństwa polskie
 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...światem show-biznesu oraz rodzinną tajemnicą, zobaczymy uzdolnioną wokalistkę młodego pokolenia - Katarzynę Sawczuk . W ścieżce dźwiękowej pierwszego polskiego filmu o talent show usłyszymy zaś największe(...) wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu...

 • Małżeństwo Perry Show

  ..."Małżeństwa i ich przekleństwa 2" , reż. Tyler Perry, USA 2010, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 29 lipca 2011 roku.

 • Vincent Cassel: Małżeństwo leczy go z kompleksów

  ...leczy z kompleksów" -  ciągnie swój wywód artysta. Czy przyznanie się do kompleksów nie jest ze strony aktora tylko kokieterią? Cassel tłumaczy, co ma na myśli: "Teraz napakowani aktorzy grają...

 • "Aktorzy prowincjonalni" po latach. Ten film zdmuchnął wszystkich

  ...- wszystko w tej warstwie obyczajowej i psychologicznej pozostaje niezmienne. "Aktorzy prowincjonalni" to już dziś sztandarowe dzieło Kina Moralnego Niepokoju i jeden z najdojrzalszych debiutów w historii polskiego kina. Wiarygodny - dzięki odwołaniu się reżyserki do jej doświadczeń pracy w prowincjonalnych teatrach - portret środowiskowy ciekawie wykorzystujący motyw "teatru w teatrze", ale...

 • Topa i Grochowska jako małżeństwo walczące o odzyskanie dziecka

  W Warszawie dobiegają końca zdjęcia do filmu "Obce niebo" w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Obraz ma być thrillerem psychologicznym opartym na prawdziwych wydarzeniach. Gajewski opowie historię polskiego małżeństwa, które emigruje do Szwecji. Zamiast szczęścia i dobrobytu parę czeka rozczarowanie, gdy szwedzka opieka społeczna odbiera im córkę. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Grochowska...

 • Stanisław Bareja: Król polskiej komedii

  ...- Jeśli milion osób obejrzy mój film, to mamy dwa miliony śmiechogodzin - powiedział niegdyś Stanisław Bareja w wywiadzie dla Polskiego Radia. W czwartek, 14 czerwca 2012, mija 25. rocznica śmierci twórcy legendarnego "Misia".

 • Joanna Kulig rządzi na planie komedii "Miłość jest wszystkim"

  ..."Miłość jest wszystkim" jest już na ekranach kin, a aktorzy filmu ponownie zapraszają za kulisy, gdzie zdradzają więcej na temat swoich bohaterów.

 • Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson: Hollywoodzka para

  Aktorzy Dagmara Domińczyk i Patrick Wilson zagrali razem w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Jack Strong". To polsko-amerykańskie małżeństwo cieszy się z udziału w tej produkcji m.in. dlatego, że po raz pierwszy zagrali razem w jednym filmie.

 • Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

 • "Słodkie życie": Nowy sitcom TVP1

  Już w styczniu na antenie TVP1 wyemitowane zostaną dwa pilotażowe odcinki nowego polskiego sitcomu "Słodkie życie". Wybitni aktorzy komediowi w towarzystwie znanych i lubianych artystów z Kabaretu Moralnego Niepokoju zabiorą widzów w świat pełen dobrego humoru i wspaniałej rozrywki!