• Informacje na temat:

  aktorzy mięśnie

Artykuły na temat: aktorzy mięśnie
 • Wewnętrzna walka gladiatora

  Oto na arenę dumnym krokiem wychodzi skąpo odziany gladiator, gotowy, by zniszczyć swoich przeciwników; jego gładka klatka piersiowa lśni, mięśnie falują, a dłoń dzierży miecz. Na trybunach(...) i świetną telewizję. Nie tylko wiecie, jak robić to dobrze, ale też jak robić to na wielką skalę. - Wydaje mi się, że my wszyscy - aktorzy, reżyserzy, scenarzyści - ulegamy pragnieniu znalezienia się na...

 • Legenda kina akcji ma 50 lat!

  W Hollywood znany jest pod pseudonimem "Mięśnie z Brukseli", który Amerykanom o wiele łatwiej wymówić, niż jego prawdziwe imię i nazwisko. Jean Claude Van Damme - legenda kina akcji lat 80. i 90. - obchodzi dziś 50. urodziny.

 • Szlachetny lekarz seryjnym zabójcą

  Detektyw i psycholog Alex Cross, bohater serii bestsellerów Jamesa Pattersona, już po raz trzeci pojawia się na dużym ekranie. Po "Kolekcjonerze" (1997) oraz "W sieci pająka" (2001) w kinach od 9 listopada oglądać będziemy "Alexa Crossa". Kreującemu postać Crossa Tylerowi Perry'emu partneruje Matthew Fox, pamiętny Jack Shephard z serialu "Zagubieni".

 • Polski film w San Sebastian

  "Chrzest" w reżyserii Marcina Wrony będzie walczył na tegorocznym 58. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastian w Hiszpanii - poinformował w poniedziałek, 9 sierpnia, Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Dyskusje na temat: aktorzy mięśnie
 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  Od kiedy to rwa kulszowa jest nieuleczalną chorobą? Miałem ataki kilka razy, ale nigdy nie traktowałem tego jako choroby nieuleczalnej. Dobrze trafiony zastrzyk z blokadą i sterydem i minęło po 2 dniach. Ale trzeba uważać, aby ciężarów nie podnosić plecami, tylko z przysiadu. I robić ćwiczenia rozciągające mięśnie nóg.

 • Re: Serialowi aktorzy zmagają się z ciężkimi chorobami

  Mam uwagi do Pana Cieślaka i Pani Brylskiej. Cierpię na podobne choroby, co ci Państwo, tyle, że mam je naraz obie. To daje się leczyć. Wystarczy chcieć. Może nie u wszystkich zadziała, ale mnie bardzo pomogło. Jeśli chodzi o bóle kręgosłupa, to bardzo tu pomagają ćwiczenia na mięśnie głębokie pleców i brzucha. Naprawdę . Ćwiczę od lat i widzę zadziwiające efekty. W przypadku mężczyzn, nie tylko