• Informacje na temat:

  aktorzy na basenie-

Artykuły na temat: aktorzy na basenie-
 • Aktorzy wspominają nieudane wakacje

  Michał Milowicz, Rafał Cieszyński, Piotr Zelt i Rafał Maserak podkreślają, że każdemu zdarzają się nieprzyjemne sytuacje podczas zagranicznych wyjazdów, a ich perypetie są najlepszym dowodem na to, że nawet mimo precyzyjnej organizacji zawsze coś nieoczekiwanie może zirytować i sprawić nie lada kłopot.

 • Weronika Rosati: Włoski i szpagat

  W środowy wieczór, podczas relacji na żywo na Instagramie, Weronika Rosati opowiedziała fanom o kulisach pracy na planie serialu "Zawsze warto". Zdradziła, że musiała zimą pływać w basenie na świeżym powietrzu i że Julia Wieniawa rozśmieszała ją podczas kręcenia poważnych scen. Aktorka powiedziała też, co robi podczas kwarantanny i w jakim języku mówi jej córeczka Elizabeth.

 • "Majka": Koniec wakacji!

  Wakacje! Któż ich nie lubi? Niestety, każde, nawet te najpiękniejsze, kiedyś się kończą. Wiedzą coś o tym aktorzy serial u "Majka", którzy, po trzytygodniowej przerwie, 20 lipca wrócili na plan.

 • Typowo angielska historia

  Co prawda już w "Basenie" znalazły się partie w języku angielskim, jednak to "Angel" jest anglojęzycznym debiutem reżyserskim Francoisa Ozona. Dodatkowo francuski twórca po raz pierwszy w swej twórczości zmierzył się z konwencją kostiumowego melodramatu. O tym co z tego wynikło, opowiada w rozmowie z Claire Vasse.

 • Dramat Hołdysa na scenie

  ...wcześniej obecni na naszych próbach aktorzy Tomek Karolak i Maciek Kozłowski wypowiadali się entuzjastycznie. Że wspaniały fotograf Tomek Sikora powiedział, iż jeszcze takiego przedstawienia nie widział...

 • Gwiazdy filmu "Pan" podjęły wyzwanie

  Aktorzy z filmu "Pan", w tym Hugh Jackman i Rooney Mara, wraz z reżyserem Joe Wrightem ("Pokuta", "Anna Karenina") postanowili, że wezmą udział w Ice Bullet Challenge. Akcja ma na celu zbiórkę pieniędzy dla osób cierpiących na ALS - stwardnienie zanikowe boczne.

 • Wielki Test o Polskim Filmie!

  Już dzisiaj, 23 września, o godz. 20.20 w TVP1 odbędzie się Wielki Test Wiedzy o Polskim Filmie. W studiu telewizyjnym na pytania dotyczące historii polskiego filmu odpowiadać będą znani aktorzy, prezenterzy, sportowcy i naukowcy, natomiast przy swoich komputerach rywalizować będą z nimi internauci.

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Aktorzy podczas realizacji spotkają się z Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ) i Davidem Morrissey'em (brytyjski serial "Blackpool"), którzy zagrają głównych bohaterów opowieści. Pierwszy klaps na planie "Basic Instinct 2: Risk Addiction" padnie jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcia realizowane będą w Pinewood Studios w Londynie. Plenery także powstaną w Wielkiej Brytanii. Autorami scenariusza kontynuacji...

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  ...trudną konkurencją gwiazdy telewizji, aktorzy, sportowcy i wokaliści? Widowiskowa konkurencja olimpijska, tak wspaniale prezentująca się w telewizyjnych przekazach, będzie nie lada wyzwaniem dla gwiazd(...) zetknięcie z wodą nie będzie miłym doświadczeniem, tym bardziej, że wokaliści, aktorzy i sportowcy występujący w show będą próbowali sprostać zadaniu wykonując skoki z trampolin i platform...

Dyskusje na temat: aktorzy na basenie-