• Informacje na temat:

  aktorzy na plaży

Artykuły na temat: aktorzy na plaży
 • Cannes: Aktorzy zmuszeni do sceny niesymulowanego stosunku?

  ..."Intermezzo" to trzyipółgodzinny film ukazujący letni wieczór młodych ludzi w połowie lat dziewięćdziesiątych. Bohaterowie bawią się na plaży, a później idą do klubu. Film wzbudził kontrowersje(...)" user="cj_prin" /> Jak donosi dzienniki "Midi Libre", powołując się na osobę z produkcji filmu, "Kechiche absolutnie chciał nakręcić niesymulowaną scenę seksu, na co nie zgadzali się aktorzy. Ale przez...

 • Idealni na wakacje

  Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

 • Gwiazdy "Czystej krwi" małżeństwem

  Znani z serialu "Czysta krew" ("True Blood") Anna Paquin i Stephen Moyer wzięli w sobotę, 21 sierpnia, ślub, podczas prywatnej uroczystości w Malibu. Aktorzy powiedzieli sakramentalne "tak" pod rozstawionym na plaży namiotem.

 • Bogumił Kobiela: Wierzył, że zanim skończy 40 lat, trafi mu się jeszcze rola życia

  W czasach PRL-u nie było internetu, plotkarskiej prasy, a jednak byli aktorzy, których znano i uwielbiano. Należał do nich Bogumił Kobiela. Kochano go za to, że był prawdziwym artystą, który uczył widza śmiać się, ale też i myśleć.

 • Spotkania fanów m.in. z Ewą Kasprzyk ( "Kochankowie z Marony" ) i Adamem Ferencym ( "Palimpsest" ), spektakle teatralne, tradycyjne już nocne kino na plaży oraz wieczorny koncert Krzysztofa Kiljańskiego zakończyły w niedzielę, 9 lipca trzydniowe Lato z Gwiazdami w Międzyzdrojach.

 • Gwiazdy przyjadą do Międzyzdrojów

  Aktorzy scen teatralnych, filmowi oraz osobowości telewizyjne mają przyjechać na I Zachodniopomorskie Lato z Gwiazdami. Impreza odbędzie się w dniach 7-9 lipca w Międyzdrojach. Swój udział zapowiedzieli już: Hanna Śleszyńska, Joanna Racewicz, Iwona Kubicz, Piotr Pręgowski, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency i Jolanta Pieńkowska.

 • Rusza Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach

  Około 200 artystów weźmie udział w rozpoczynającym się w Międzyzdrojach, w poniedziałek, 1 lipca, Festiwalu Gwiazd. Będzie to już siódma edycja imprezy, prezentującej najciekawsze wydarzenia kulturalne sezonu. Tradycją Festiwalu stało się, że znakomici aktorzy polskiego filmu i teatru odciskają na Promenadzie Gwiazd swoje dłonie.

 • Koterski jak Gombrowicz

  Składnia językowa filmów Marka Koterskiego, od lat stanowi wizytówkę i znak rozpoznawczy reżysera. W komedii "Baby są jakieś inne" z urokami "koterszczyzny" zmierzyli się Adam Woronowicz i Robert Więckiewicz. Czy, parafrazując mistrza, słynni aktorzy dali radę, dali?

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Spotkania gwiazd w Międzyzdrojach

  Większość z około 200 artystów, zaproszonych na VI Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, pojawiła się w poniedziałek, 2 lipca, w kurorcie. Są wśród nich znani aktorzy, plastycy, muzycy. We wtorek, 3 lipca, czeka wszystkich kulminacyjne wydarzenie - na Promenadzie Gwiazd odlewy odcisków swych dłoni pozostawią kolejni artyści. Tym razem zaszczytu tego dostąpią: Alina Janowska, Olga Lipińska...

Zdjęcia na temat: aktorzy na plaży
Dyskusje na temat: aktorzy na plaży