• Informacje na temat:

  aktorzy na wspolnej 2012

Artykuły na temat: aktorzy na wspolnej 2012
 • Polscy aktorzy w niezwykłym filmie

  W obsadzie - w rolach Rosjan - znajdą się m.in. polscy aktorzy - Piotr Polk i Łukasz Simlat. "Enemy to Die For" jest wspólną produkcją Norwegii, Szwecji, Niemiec i Polski. Ze strony polskiej koproducentem jest ATM Grupa. Premierę filmu, w reżyserii Szweda Petera Dalle, zaplanowano na 2012 rok - poinformowała Magdalena Łukasiuk, odpowiedzialna w ATM Grupie za kontakty z mediami. W filmie...

 • Polscy aktorzy w sztuce Allena

  ..." - powiedział PAP Korin. Polska premiera sztuki "Central Park West" w reżyserii Eugeniusza Korina na deskach Teatru 6.piętro - już 31 marca 2012 roku. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na...

 • Gala "Orły 2012" w telewizji

  W poniedziałek, 19 marca, widzowie telewizyjnej Dwójki będą mogli obejrzeć transmisję z ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej - Orły 2012.

 • Gwiazdy w nowym Bondzie

  Hiszpan Javier Bardem zagra przeciwnika agenta 007 w filmie "Bond 23", którego premierę zaplanowano na jesień 2012 roku. W obsadzie znajdą się także aktorzy brytyjscy: Ralph Fiennes oraz - w roli Moneypenny - czarnoskóra Naomie Harris.

 • "Tini: Nowe życie Violetty": Nieznośna mucha, małpujące owce i niestabilna łódka

  Twórcy argentyńskiego serialu "Violetta" (2012-2015), cieszącego się i u nas niesłabnącą popularnością, postanowili rozszerzyć losy głównej bohaterki w formie pełnometrażowego filmu. "Tini: Nowe życie Violetty" na ekrany polskich kin trafi 1 lipca. Co działo się na planie i dlaczego warto zobaczyć film? O tym opowiedzieli nam jego aktorzy.

 • "Tini. Nowe życie Violetty": Co działo się na planie filmu?

  Twórcy argentyńskiego serialu "Violetta" (2012-2015), cieszącego się i u nas niesłabnącą popularnością, postanowili rozszerzyć losy głównej bohaterki w formie pełnometrażowego filmu. "Tini. Nowe życie Violetty" na ekrany polskich kin trafi 1 lipca. Co działo się na planie i dlaczego warto zobaczyć film? O tym opowiedzieli nam jego aktorzy.

 • "Ojciec Mateusz": Herbuś morduje rywalkę?

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Ojciec Mateusz". W produkcji pojawią się nowi aktorzy, wśród nich - Edyta Herbuś.

 • Zamachowski wraca na duży ekran

  Dawno nie widziany na dużym ekranie Zbigniew Zamachowski oraz Agata Buzek i Antoni Pawlicki - m.in. ci aktorzy zagrali w polsko-niemiecko-fińskim filmie w reżyserii Radka Węgrzyna. Komediodramat, którego roboczy tytuł to "Święta krowa", trafić ma do kin w Polsce w 2012 roku.

 • Kabaret "Dudek" upamiętniony

  Aktorzy kabaretu "Dudek" a także prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz uczestniczyli w piątkowej uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy. Tablicę umieszczono na fasadzie budynku przy ulicy Nowy Świat, gdzie mieściła się siedziba kabaretu.

 • Co dalej z "Hobbitem"?

  Prace nad najnowszym filmem Petera Jacksona - "Hobbit" pozostają wstrzymane, podczas gdy producenci długo wyczekiwanego filmu i aktorzy starają się rozwiązać zbiorowy spór i upewnić się, że film będzie kręcony w Nowej Zelandii.