• Informacje na temat:

  aktorzy nago

Artykuły na temat: aktorzy nago
 • Sandra Bullock nago

  ..."Jeżeli w ciągu całej mojej kariery miałam raz pokazać się nago, to nadeszła właśnie najlepsza pora" - tłumaczyła. - "Zwłaszcza że mogłam zrobić to dla żartu? A Ryan i ja chcieliśmy się pośmiać(...). "Niespodzianką było to, że zobaczyłem ją nago" - mówił. - "To było interesujące. Pracujesz z zaprzyjaźnioną osobą, z kimś, kogo znasz od dawna i nagle ten ktoś leży na tobie nagi? To dziwne uczucie". Choć scena...

 • Britney naga w filmie!

  Fani Britney Spears, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, będą mogli zobaczyć swoją muzę nago! Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, w finalnej ponoć już wersji filmu "Crossroads" dokonano kilku zmian. Zdecydowano się m.in. dodać scenę, w której Britney naga bierze prysznic.

 • Polka nago w ukraińskim filmie

  ...polska księżniczka występuje Magdalena Mielcarz. W kilku scenach atrakcyjna polska modelka pojawia się... nago. W filmie występują m.in. Bogdan Stupka (Taras Bulba) i Daniel Olbrychski (Kraśniewski), czyli aktorzy znani z "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana. Nie wiadomo, czy produkcja trafi na polskie ekrany.

 • Francuski aktor nago w proteście przeciwko polityce kulturalnej rządu

  Francuski aktor Sebastien Thiery wywołał skandal podczas gali wręczenia nagród Moliera, która odbyła się w Paryżu w poniedziałek, 27 kwietnia. W proteście przeciwko obcięciu rządowego wsparcia kultury aktor pojawił się na scenie Folies Bergere nago.

 • Piotr Adamczyk prawie nagi

  Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego "Lejdis". Na planie pojawili się nowi aktorzy Tomasz Kot i Piotr Adamczyk. Ten ostatni... od razu musiał się rozebrać. Prezentujemy kilka zdjęć z filmowego planu.

 • Nadzy aktorzy w Internecie

  Roznegliżowane zdjęcia znanych aktorów, Małgorzaty Foremniak , Artura Żmijewskiego i Bogusława Lindy , pojawiły się w Internecie, głównie na stronach portalu Republika. We wtorek, 21 stycznia, gazeta "Życie Warszawy" podała, że aktorzy złożyli już w tej sprawie doniesienie do prokuratury.

 • Nagi instynkt Nicole Kidman

  ...o współczesnej rodzinie, walczącej ze swoimi słabościami, frustracjami i pokusami główne role zagrali znani czescy aktorzy, m.in. Anna Geislerová i Karel Roden. Głośny film Michela Franco wyróżnione...

 • Nowi aktorzy w "Catwoman"

  Alex Borstein ( "Bad Boy" , "Showtime" ) i Michael Massee ("Kruk", "Amistad" , "Gra" ) dołączyli do obsady widowiska "Catwoman" . Zdjęcia do filmu, opowiadające o przygodach bohaterki rysunkowych opowieści wydawnictwa DC Comics, już trwają. Tytułową postać gra zdobywczyni Oscara Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ).

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Aktorzy podczas realizacji spotkają się z Sharon Stone ( "Kobieta-kot" ) i Davidem Morrissey'em (brytyjski serial "Blackpool"), którzy zagrają głównych bohaterów opowieści. Pierwszy klaps na planie "Basic Instinct 2: Risk Addiction" padnie jeszcze w tym tygodniu. Zdjęcia realizowane będą w Pinewood Studios w Londynie. Plenery także powstaną w Wielkiej Brytanii. Autorami scenariusza kontynuacji...

 • Sigur Ros i nagi Shia LaBeouf

  LaBeoufa. Trwający osiem minut teledysk zawiera między innymi sceny, w których nadzy aktorzy leżą na łóżku, tańczą czy walczą. Od momentu premiery klipu w poniedziałek (18 czerwca) "Fjogur Piano" szybko stał się internetową sensacją, a wielu uznało teledysk za skandaliczny. Muzycy Sigur Ros są zaskoczeni negatywną reakcją na film. "Islandczycy nie są tacy pruderyjni w kwestii nagości" - zaznaczył...

Dyskusje na temat: aktorzy nago