• Informacje na temat:

  aktorzy piraci z karaibów

Artykuły na temat: aktorzy piraci z karaibów
 • Sekrety "Piratów z Karaibów"

  ...14 maja czwarta część "Piratów z Karaibów" - o podtytule "Na nieznanych wodach" - opanuje festiwalowe Cannes, a już sześć dni później większość polskich kin.

 • "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara" : Klątwa Deppa

  ..."Piratów z Karaibów" spotkała zdrada. To, co było siłą napędową pierwszych części, stało się jej przekleństwem. Johnny Depp jako kapitan Jack Sparrow w "Zemście Salazara" operuje już tylko i wyłącznie nieznośną manierą, swoją postać sprowadzając do zestawu dobrze znanych, neurotycznych gestów i grymasów. Jest rozkojarzony, nieprzygotowany, irytujący. Patrząc na jego popis, rodzi się pytanie...

 • Będą "Piraci z Karaibów 2"!

  Wytwórnia Walta Disney'a zapowiedziała realizację sequela przygodowego widowiska "Piraci z Karaibów" , które trafiło do amerykańskich kin kilka dni temu. Film o budżecie 125 milionów dolarów przyniósł już od swojej premiery, która odbyła się 9 lipca, wpływy w wysokości ponad 78 milionów dolarów. Studio twierdzi, że na powrót do projektu wyrazili już zgodę aktorzy, reżyser i producent, a obecnie...

 • Dwa sequele "Piratów z Karaibów"?

  Twórcy wielkiego widowiska "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" rozważają jednoczesne nakręcenie... dwóch sequeli tego filmu. Decyzja o przygotowaniach do realizacji ciągu dalszego opowieści zapadła już jakiś czas temu. Tymczasem pierwszy obraz, z kinowej dystrybucji w samych Stanach Zjednoczonych, przekroczył właśnie granicę wpływów w wysokości 300 milionów dolarów.

 • "Elizabethtown": Kolejni aktorzy

  Judy Greer i Paul Schneider spotkają na planie tak wybitnych aktorów, którzy już podpisali kontrakty na udział w filmie, jak Kirsten Dunst ( "Uśmiech Mony Lizy" ), Orlando Bloom ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) i Susan Sarandon ( "Thelma i Louise" ). Obraz - zapowiadany jako opowieść w stylu dzieł Roberta Altmana - będzie mieć wiele wątków, lecz wiodący opowie o romansie pary...

 • Triumfatorami 10. gali rozdania nagród Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild - SAG) zostali Johnny Depp, uhonorowany za rolę w filmie "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , Charlize Theron doceniona za występ w obrazie "Monster" oraz obsada przeboju "Władca Pierścieni: Powrót Króla" ("Najlepszy zespół aktorski").

 • "Polskie kino" na festiwalu w Melbourne?

  W zabawny sposób reklamuje się tegoroczny festiwal filmowy w Melbourne. W promocyjnym spocie, nawiązującym do nudy polskiego kina, pojawia się Geoffrey Rush ("Piraci z Karaibów").

 • Hollywood Film Festival: Kolejne nagrody

  Reżyser Ron Howard ( "Apollo 13" , "Piękny umysł" ) oraz aktorzy Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" , "Czerwony smok" ), Goldie Hawn ( "Zmowa pierwszych żon" , "Siostrzyczki" ), Orlando Bloom ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , "Piraci z Karaibów" ) i Scarlett Johansson ("Zaklinacz koni", "Ghost World" ) dołączyli do laureatów nagród tegorocznego Hollywoodzkiego Festiwalu Filmowego.

 • "Tożsamość zdrajcy": Angielski sznyt i szpiegowski thriller

  ..."Tożsamość zdrajcy" to film akcji wyreżyserowany przez twórcę jednego z najlepszych filmów z serii o Bondzie, "Świat to za mało", Brytyjczyka Michaela Apteda, z rewelacyjną obsadą, w której znaleźli się Noomi Rapace ("Prometeusz", "Sherlock Holmes: Gra cieni"), a także Orlando Bloom ("Piraci z Karaibów", trylogia "Hobbit"), zdobywca Oscara Michael Douglas ("Ant-Man", "Last Vegas") i John...

 • Kapitan Barbossa znów wypływa w morze

  W 2003 roku film "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" jak burza przetoczył się przez kina, kasując publiczność na całym świecie na 650 mln dolarów. Nieźle jak na film, który Geoffrey Rush - odtwórca roli nikczemnego kapitana Barbossy - praktycznie spisał na straty.