• Informacje na temat:

  aktorzy po 40

Artykuły na temat: aktorzy po 40
 • Najlepiej zarabiający aktorzy. Kto jest na liście?

  ...to w Hollywood aktorzy zarabiają najwięcej. Nie jest to jednak do końca prawdą. Indyjska kinematografia też może się pochwalić pokaźnymi czekami dla swoich gwiazd - w szczególności dla największej(...). Na filmach "Avengers: Czas Ultrona" i "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" zarobił minimum 40 milionów dolarów, na pierwszych "Avengersach" ponoć 50 milionów, a za trzy dni pracy przy filmie "Spider...

 • Gdy aktorzy śpiewają

  .... Pierwszy koncertuje i nagrywa z zespołem Cochise, drugi obecny jest na rockowej scenie od prawie 40 lat. Obydwaj starali się pogodzić śpiewanie z występami w serialach, w pewnym momencie jednak musieli(...) aktorzy pewni, że słoń im nadepnął na ucho. Gdy Joaquin Phoenix i Reese Witherspoon przygotowywali się do ról gwiazd country w filmie "Spacer po linie", przez pół roku chodzili na lekcje śpiewu. Byli...

 • Aktorzy o Andrzeju Wajdzie

  Z okazji 80. urodzin Andrzeja Wajdy, na temat reżysera i pracy z nim na planie wypowiedzieli się znani polscy aktorzy i twórcy filmowi. O twórcy mówią m.in. Krystyna Janda, Grażyna Szapołowska, Zbigniew Zapasiewicz, Jan Nowicki, Wojciech Kilar i Janusz Kamiński.

 • Dwójka świętuje 40. urodziny

  Maryla Rodowicz, Doda, Feel oraz Beata Kozidrak wystąpią podczas uroczystego koncertu jubileuszowego z okazji 40-lecia Dwójki. Gala "Jedyna Taka Dwójka - 40. Urodziny" odbędzie się 23 października.

 • Nastoletnie przeboje i podboje. "Grease" ma 40 lat!

  ...premierze reżyser i aktorzy twierdzili, że myśleli, że robią po prostu musical dla nastolatków i nie mieli większych oczekiwań. Było w tym oczywiście trochę fałszywej skromności, gdyż zrealizowany za(...) zawędrował również oficjalny soundtrack, zyskując status drugiego albumu 1978 roku - tuż za "Gorączką sobotniej nocy", której utwory poza "Stayin' Alive" zostały przez ostatnie 40 lat raczej zapomniane...

 • "Janosik": 40 lat góralskiej legendy

  Ten serial zawładnął naszą wyobraźnią. I kiedy słyszymy o Janosiku, myślimy nie o tamtym prawdziwym, Słowaku z Terchovej, tylko o Marku Perepeczce. Reżyser i aktorzy stworzyli legendę na nowo.

 • "Milionerzy": Pytanie o biały głos za 40 tys. złotych

  W specjalnym, walentynkowym odcinku "Milionerów" o główną wygraną w programie grali Maciej Zakościelny i Sonia Bohosiewicz. Przy pytaniu o 40 tys. złotych duet musiał odpowiedzieć na muzyczne pytanie.

 • 40-lecie Sierżanta Pieprza

  W piątek, 1 czerwca, mija 40 lat od wydania jednej z najsłynniejszych płyt w historii muzyki rozrywkowej - "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band" grupy The Beatles.

 • "Czarne chmury": To już 40 lat!

  Dokładnie 40 lat temu - 23 grudnia 1973 roku - TVP wyemitowała pierwszy odcinek serialu "Czarne chmury". Przez 10 kolejnych niedzielnych wieczorów telewidzowie z zapartym tchem śledzili przygody pułkownika Krzysztofa Dowgirda, a grający go Leonard Pietraszak niemal z dnia na dzień stał się obiektem westchnień większości zachwyconych nim Polek.

 • Sławomir Idziak: 40 lat za kamerą

  Wybitny polski operator filmowy Sławomir Idziak świętuje 40-lecie pracy zawodowej. Jest autorem zdjęć do prawie 70 filmów, ma w dorobku nominację do Oscara. Jak powiedział PAP, w tym roku zaprezentuje swój nowy projekt internetowy na festiwalu w Cannes.

Zdjęcia na temat: aktorzy po 40
Dyskusje na temat: aktorzy po 40