• Informacje na temat:

  aktorzy przebrani

Artykuły na temat: aktorzy przebrani
 • Muppety "terroryzują" Manhattan

  Najdroższa dzielnica Nowego Jorku została opanowana przez Muppety. Aktorzy przebrani za charakterystyczne lalki znane m.in. z "Ulicy Sezamkowej" zaczepiają mieszkańców i turystów, oferując wspólne zdjęcia. Nachalność Muppetów irytuje nowojorczyków.

 • Gwiazdy "Pottera" w Polsce!

  W poniedziałek 20 lipca w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się ogólnopolska premiera filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi". Obecni będą aktorzy z filmu: Bonnie Wright i Matthew Lewis.

 • Akcja "Znicz" z "Ludźmi Chudego"

  Tegoroczną akcję "Znicz" zainaugurują popularni aktorzy Cezary Żak i Piotr Pręgowski. Obaj grają główne role w policyjnym serialu "Ludzie Chudego" , który od września w niedzielne wieczory pokazuje telewizja Polsat.

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Dariusz Kordek: Sprawdził się jako kobieta

  ...aktorzy, którzy przychodzą do teatru, nie mają też i wiedzy na temat charakteryzacji. Kiedyś sam aktor się malował. Dzisiaj w teatrze charakteryzacja i kostium zostały odsunięte na nieco dalszy plan...

 • Harry Potter: Filmowe sekrety zagrożone

  Zarówno dziecięca obsada, jak i dorośli aktorzy biorący udział w filmowej ekranizacji powieści J.R. Rowling "Harry Potter i kamień filozoficzny", musieli podpisać klauzulę tajności, zobowiązującą ich do nie ujawniania prasie żadnych szczegółów, dotyczących produkcji. Wytwórnia Warner Bros., producent obrazu, postanowiła nie ryzykować utraty aury tajemniczości, którą otoczony jest film.

 • Gra geja u Lubaszenki

  Kolejne wieści docierają z planu najnowszej komedii Olafa Lubaszenko,"Złoty środek". Do Anny Przybylskiej w przebraniu faceta i Tomasza Jacykowa w roli kostiumologa dołączył Paweł Wilczak, który zagra geja.

 • Filmowiec to też zawód

  Na Starym Rynku w Płocku rozpoczął się w piątek II Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych Cinemagic.pl. W specjalnym festiwalowym studiu o swojej pracy w filmach opowiadali m.in. pomysłodawca festiwalu, kaskader Krzysztof Fus, aktorzy Zofia Merle i Jan Nowicki oraz dokumentaliści Dariusz Kuc i Michał Bukojemski.

 • Film "Co słonko widziało" w reżyserii Michała Rosy - uhonorowany na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni Nagrodą Specjalną Jury - miał w środę, 22 listopada, uroczystą premierę w Warszawie. W pokazie wziął udział reżyser oraz aktorzy. Film jest opowieścią o współczesnym Śląsku a główne role zagrali w nim Krzysztof Stroiński, Damian Hryniewicz i Dominika Kluźniak.

 • Żółty dywan dla "Simpsonów"

  Premiera odbyła się oczywiście w Springfield, jednym z kilkunastu miasteczek o tej nazwie w USA. Miasteczka noszące taką samą nazwę jak serialowe rodzinne miasteczko bohaterów rywalizowały pomiędzy sobą o to, w którym z nich ma się odbyć światowa premiera filmu. Wygrało Springfield ze stanu Vermont. Na premierę przybyli aktorzy przebrani za Homera, Marge, Barta, Lisę i Maggie. Wszyscy...

Dyskusje na temat: aktorzy przebrani
 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  bylo sztucznie, przebrani aktorzy bez charakterystycznego w głosie akcentu z tamtych czasów, mdło, to tak jakby oglądać klan w latach 20 tych. Lubiałam filmy z Bodo, ale nie umiem powiedzieć, czy to był naprawde zagrany bodo bo go nie znałam jako człowieka, tylko jako aktora w filmach, w filmach był nie do podrobienia.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Moda w szesnastowiecznej Turcji

  Wspaniałe Stulecie to serial jak sama nazwa wskazuje wspaniały. Z wielkim zainteresowaniem śledzę perypetie bohaterów, akcja jest wartka i świetni, urodziwi aktorzy, przebrani w prześliczne kostiumy, naprawdę warto oglądać. Chciałabym, aby również inne zagraniczne seriale można było również zobaczyć w polskiej telewizji, jak np. niemiecki serial komediowy o zakonnicach. Niestety polskie produkcje