• Informacje na temat:

  aktorzy przed świtem

Artykuły na temat: aktorzy przed świtem
 • "Codzienna 2 m. 3": O tym serialu pamiętają dziś tylko aktorzy, którzy w nim zagrali...

  ...obsadę. A jednak... Po latach "Codzienną 2 m. 3" pamiętają już chyba tylko aktorki i aktorzy, którzy w niej zagrali. Szkoda, bo był to naprawdę niezły serial. Każdy odcinek składał się z kilku(...) Jakubik), sąsiadki Marianki (Edyta Jungowska) i mnóstwa znajomych.  Rewelacyjna obsada zapewniła serialowi przyzwoitą oglądalność (każdy odcinek przyciągał przed telewizory niemal 4 miliony widzów...

 • Ostatni "Zmierzch": Jest teaser!

  W sieci pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź ostatniego filmu serii "Zmierzch" - "Przed świtem - część 2".

 • Nowe twarze w serialu "Banshee"

  Czwarty sezon Banshee będzie można oglądać od 2 kwietnia, w każdą sobotę o godz. 20.00 w Cinemax. Do obsady dołączą również nowi aktorzy.

 • "Zmierzch": Płód nie współgra z jej ciałem?

  18 listopada do polskich kin trafi pierwsza część finałowej odsłony filmowej sagi "Zmierzch", jednak producenci już teraz udostępnili oficjalny zwiastun produkcji w reżyserii Billa Condona.

 • "Banshee": Premiera czwartego, finałowego sezonu w Cinemax i HBO

  ...dołączą również nowi aktorzy - Eliza Dushku ("Dollhouse", "Buffy: Postrach Wampirów") wcielająca się w postać Veronicy Dawson, twardej i niebezpiecznej agentki FBI, Ana Ayora ("Wielkie Wesele") jako Nina Cruz, urzędnik władz lokalnych Banshee, a jednocześnie wtyczka Proctora, a także Casey LaBow ("Saga Zmierzch: Przed świtem". Części 1 i 2) jako Maggie, żona lokalnego lidera Bractwa Aryjskiego...

 • Łóżkowe sceny, na które wszyscy czekają

  Kristen Stewart wyznała, że podczas filmowania intymnych scen do filmu "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 1" czuła się bardzo niezręczne.

 • "Na dobre i na złe": Piekło domysłów i plotek

  ...reżyserzy, operatorzy, do obsady dołączają nowi aktorzy. Wszyscy ciężko pracują, żeby "Na dobre i na złe" nadal było atrakcyjne dla widzów, co - biorąc pod uwagę, ile lat ma ten serial - jest dużym(...) ktoś docenił dziesięć lat mojej ciężkiej pracy w telewizji. Na planie nie leżymy przecież na płatkach róż; to są pobudki bladym świtem, niejednokrotnie spędzamy na planie kilkanaście godzin, czasem jest...

 • Najbardziej oczekiwany film roku?

  Finałowa część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2" jest najbardziej oczekiwanym filmem tej jesieni. Przyćmić go może jednak musical "Nędznicy", któremu już dziś wróży się kilka oscarowych statuetek.

 • Ostatni "Zmierzch": Będa dwa filmy?

  "Saga 'Zmierzch': Księżyc w nowiu" okazał się maszynką do robienia naprawdę dużych pieniędzy i nic dziwnego, że trwają już pracę nad ekranizacjami kolejnych części książkowej serii Stephenie Meyer. Są szanse, że ostatnia z nich, "Przed świtem", zostanie rozbita na dwa osobne filmy - spekuluje "Variety".

 • Wręczono Teen Choice Awards

  W niedzielę, 11 sierpnia, wieczorem rozdano Teen Choice Awards. Imprezę zdominowały nagrody dla aktorów, biorących udział w produkcji "Saga: 'Zmierzch'".