• Informacje na temat:

  aktorzy rodzenstwo

Artykuły na temat: aktorzy rodzenstwo
 • Najbardziej przepłaceni aktorzy w Hollywood

  Magazyn "Forbes" opublikował doroczny raport, w którym przedstawia listę 10 najbardziej przepłaconych aktorów w Hollywood. Przed rokiem "zwycięzcą" tego rankingu okazał się Adam Sandler. Kto znajduje się na pierwszym miejscu w tym roku?

 • Jak aktorzy z "M jak miłość" spędzają święta?

  Tegoroczna Wielkanoc zapowiada się pogodnie. Aktorzy znani z serialu "M jak miłość" - Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński i Mikołaj Roznerski - opowiadają, z czym najbardziej kojarzą im się święta, a także jakie tradycje kultywują w swoich rodzinach. Wszyscy deklarują, że jest to dla nich czas spędzony w gronie najbliższych - zapracowani aktorzy na ogół mają go za mało. Ale równie ważne są też...

 • Jan Komasa: Oddaję aktorom jak najwięcej pola

  Aktorzy z filmu "Boże Ciało" zgarnęli wszystkie nagrody w swoich kategoriach podczas gali rozdania Orłów. Jaki jest sekret reżysera Jana Komasy, że współpracujący z nim aktorzy wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności?

 • Aretha Franklin poważnie chora. Gwiazdy modlą się za "królową soulu"

  Aretha Franklin w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Detroit. Legendarna wokalistka jest już w domu, otoczona opieką lekarzy i bliskich. Znani muzycy, aktorzy i politycy, zaniepokojeni stanem zdrowia artystki, modlą się za nią i wspierają ją w ciężkich chwilach.

 • Brad Pitt i Leonardo DiCaprio: Mogą na siebie liczyć

  Genialni aktorzy. Bajecznie bogaci i sławni. – Podobne życiowe doświadczenia sprawiły, że sobie zaufaliśmy – mówią Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. – A dzisiaj znamy się jak łyse konie – dodają z przymrużeniem oka. Właśnie po raz pierwszy zagrali razem w filmie. To "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino.

 • Aktorstwo? Niebezpieczna profesja

  Słynni aktorzy coraz częściej doznają kontuzji na planach filmowych. Halle Berry, Kristen Chenoweth czy Robert Downey Jr. wciąż dochodzą do siebie po wypadkach.

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  ...ci, którzy jego zasady znają od podszewki. W rolę rockowego frontmana wcielił się Tymon Tymański, a towarzyszą mu rewelacyjni aktorzy i legendy polskiej muzyki, m.in. Robert Brylewski, Arkadiusz...

 • "Bez wstydu": Smak rozczarowania

  ...sumienia i społeczny ostracyzm. I co z tego wyszło? Bezwstydne, rozczarowujące nic. Kiepski w "Bez wstydu" jest scenariusz, zadziwiająco źli są aktorzy obsadzeni w głównych rolach. Tadek (Mateusz...

 • Billy Connolly w "Niefortunnych zdarzeniach"

  Law ( "Droga do zatracenia" ). W obsadzie znaleźli się także cenieni aktorzy charakterystyczni: Jennifer Coolidge ( "American Pie - Wesele" ), Luis Guzmán ( "Lewy sercowy" ) i Craig Ferguson ( serial...

 • Brad Pitt i Naomi Watts do korekty

  Brad Pitt ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Naomi Watts ( "The Ring" ) będą gwiazdami filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści Jonathana Franzena "Korekty". W środowisku już mówi się, że ta realizacja będzie wydarzeniem 2005 roku. Sukces produkcji mają zapewnić nie tylko znani aktorzy, ale również także Robert Zemeckis ( "Ekspres Polarny" ), który zainteresował się projektem.

Zdjęcia na temat: aktorzy rodzenstwo
Dyskusje na temat: aktorzy rodzenstwo
 • Zabawna zamiana

  Uwielbialam ten film do dzis przypomina mimoje dziecinstwo i wakacje swietny film i super aktorzy , dopiero dzis sie dowiedzialam ze Tosiai Tomek to rodzenstwo grali naprawde swietnie ,pewnie sa tezswietnymi prawnikami.Fajnie by bylo jeszcze raz zobaczyc ten film z przyjemnoscia bym obejzala z moim dzieckiem,jak dawniej spedzalo sie wakacje ,nie to co teraz ..