• Informacje na temat:

  aktorzy rodzice i dzieci

Artykuły na temat: aktorzy rodzice i dzieci
 • Janusz Gajos odbił koledze narzeczoną. Aktorzy do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają?

  ...wybierały... Pani Barbara urodziła Agatę. Gdy minęła pierwsza fascynacja, okazało się, że małżeństwo dalekie jest od ideału. - Rodzice żyli jak pies z kotem, jednak na szczęście mnie w to nie(...) w pewnym momencie nawet wzgląd na dobro dzieci nie mógł ocalić związku. Po rozwodzie długo wiódł kawalerskie życie. Dopiero gdy spotkał młodszą o ćwierć wieku Magdalenę, wówczas początkującą aktorkę...

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Dzieci gwiazd często idą w ślady znanych rodziców i również pragną zaistnieć w świecie show-biznesu. Tym bardziej, że mają ułatwiony start, dzięki rozpoznawalności. 19-letnia Helena Englert marzy o karierze w świecie filmu, podobnie jak jej rodzice, Beata Ścibakówna i Jan Englert. Do niedawna aktorzy nie chcieli słyszeć o samodzielnym mieszkaniu córki, a teraz wyfrunęła w świat, aż do Nowego...

 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

 • Jakimi dziećmi byli aktorzy "M jak miłość"?

  Kalendarz podpowiada, że nadszedł 1 czerwca, więc w prezencie mamy dla was ciekawostki o serialowych gwiazdach!

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • Rodziców się nie wybiera

  ...nadzieję na powrót do normalnego życia. Nastolatka Klaudia skarży się na silny ból brzucha. W szpitalu nie towarzyszą jej jednak rodzice, tylko starszy brat Paweł. A lekarze odkrywają, że rodzeństwo mieszka samotnie już od kilku lat. Serial obyczajowy, 47 min, Polska, 2015 Reżyseria: Artur Urbański Scenariusz: Agnieszka Krakowiak _ Kondracka, Dana Łukasińska Aktorzy: Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria...

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

 • Jason Biggs i Jenny Mollen zostali po raz drugi rodzicami!

  ...! Aktorzy zdradzili również, że malec będzie miał na imię Lazlo. Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

Zdjęcia na temat: aktorzy rodzice i dzieci
Wideo na temat: aktorzy rodzice i dzieci
 • Małgorzata Foremniak wraca na mały ekran!

  o życiu, które ma blaski i cienie. Mam nadzieję, że widzowie go polubią, bo bardzo będą tam bardzo ciekawe historie, fajni bohaterzy i dobrzy aktorzy – mówi Małgorzata Foremniak. Serial opowiadać(...) i nieustannie ją wspieram, czasem muszę ją też ochrzanić, bo jest za bardzo opiekuńcza wobec swoich dzieci – mówi Małgorzata Foremniak. Aktorka wie z doświadczenia, jak bardzo tacy przyjaciele są

Dyskusje na temat: aktorzy rodzice i dzieci
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  to też zamknięta kasta podobnie jak sędziowie. Zawód przechodzi z rodziców na dzieci, choć ci rodzice ciągle płaczą jaki to ciężki zawód i nie chcieliby żeby ich dzieci musiały się tak męczyć jak oni.

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  na świecie są nie tylko niepełnosprawne dzieci ale i rodzice niepełnosprawni wcale nie gorsi od dzieci

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  Niech sobie każdy sam utrzymuje swoje dzieci, od tego są rodzice.

 • Re: Te aktorki i aktorzy żyją na kocią łapę. Ślub nie jest im do niczego potrzebny!

  odpowiedzialnością za drugą osobę, posiadaniem dzieci, przed zaangażowaniem się na poważnie w życie społeczne. Dziś także coraz częściej próbuje się usprawiedliwiać zjawisko kohabitacji, czyli wspólnego

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  Rodzeństwo powinno mieć swoje własne życie, rodzice nie powinni obarczać swoich zdrowych dzieci opieką nad niepełnosprawnym rodzeństwem, jedyne czego powinno się od nich wymagać to empatii i zainteresowania losem tego rodzeństwa w przyszłości.

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  Dzieci zwykle mają rodziców. Jak rodzice mają kasę i znajomości, jest wtedy dużo łatwiej. Dla mnie dużo tragiczniejszy jest los osób starszych, biednych i samotnych, którzy umierają "hurtowo" na oddziałach wewnętrznych w zaniedbanych szpitalach powiatowych, nie tylko Polski B czy nawet C. Pies z kulawą nogą się nie przejmuje. ZUS ma z głowy, a zarabia Zakład Pogrzebowy (rym niezamierzony).

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  W klasie mojego syna był autystyczny chłopiec, ciężko było wytrzymać. Rodzice mogli uczyć się z dzieckiem 30 minut, coś w rodzaju wspólnego odrabiania lekcji. Ten chłopiec upatrzył sobie "ofiarę", innego chłopca i łapał go za nogi, ciągnął, nie można go było oderwać od niego. Chodził po klasie, zaczepiał inne dzieci, czasem dość brutalnie, momentami sama się bałam.

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  Najbardziej darze szacunkiem matki niepelnosprawnych dzieci i to ze tak walcza o te dzieci zeby krzywda sie im nie dziala bo widzimy jak ojcowie sadysci dla takich dzieci sa niespraswiedliwi a rodzina i siostry to strasznie traktuja takie dzieci Wiem jak to wyglada bo sam urodzilem sie w takiej toksycznej rodzinie i rodzice swoja postawa sa bardzo do takich dzieci odrzuconych

 • Re: Aktorzy, którzy opiekują się chorymi dziećmi

  , której nie uzyskują w Polsce. Rodzice oraz ich niepełnosprawne dzieci jadą do Brukseli, by pokazać, że polski rząd nie przestrzega Konwencji Praw Osób Niepełnosprawnych. Dokument, który podpisał były

 • Re: "rodzinka.pl": Aktorzy zostali na lodzie! Stracili kosmiczne zarobki...

  Straszna rodzinka. Rodzice ciągle wrzeszczą na siebie i na dzieci, wszyscy wszystkim robią złośliwe kawały, praktycznie zero ciepła, serdeczności i życzliwości, za to chciwość i egoizm. W sumie to patologiczna rodzinka. I za propagowanie patologii dostawali dużą kasę. Super.