• Informacje na temat:

  aktorzy świat według kiepskich

Artykuły na temat: aktorzy świat według kiepskich
 • "Świat według Kiepskich": Wrócili na plan po rocznej przerwie

  Po rocznej przerwie aktorzy "Świata według Kiepskich" wrócili na plan serialu. Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień 2018 roku. W premierowym 23. sezonie Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku.

 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

 • Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich"

  Na początku stycznia 2014 r. we Wrocławiu w hali ATM ruszyły zdjęcia do kolejnej serii kultowego już "Świata według Kiepskich". W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.

 • Bartosz Żukowski: Nie tylko Walduś Kiepski

  Oczytany, błyskotliwy i dowcipny. Jego pasją jest pilotowanie i czytanie książek. Prywatnie Bartosz Żukowski nie przypomina serialowego Waldusia Kiepskiego z serialu "Świat według Kiepskich", za którego pokochały go miliony widzów.

 • Wigilia u Kiepskich w wakacje

  Zakończyły się zdjęcia do kolejnego sezonu serial u "Świat według Kiepskich". Już dziesięć lat mieszkańcy lokalu przy ulicy Ćwiartki 3/4 goszczą w polskiej telewizji i nic nie wskazuje na to, by zainteresowanie Kiepskimi słabło.

 • Metamorfoza Dariusza Gnatowskiego. Sporo schudł

  To dopiero metamorfoza! Dariusz Gnatowski, czyli uwielbiany przez widzów Arnold Boczek z serialu "Świat według Kiepskich", w ostatnim czasie mocno schudł. Aktor pojawił się niedawno na prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat, gdzie wzbudził niemałe zainteresowanie! Jak bardzo się zmienił?

 • Kto chciałby takiego kretyna?

  Wszyscy go znają jako Arnolda Boczka z serialu "Świat według Kiepskich" , ale aktor jeździ też ze spektaklem po kraju. W wolnym czasie Dariusz Gnatowski pielęgnuje ogród, spędza czas z rodziną i ukochanymi persami.

 • Małgorzata Kożuchowska: Szukam wyzwań

  Pamiętamy ją z filmu "Kiler" i z "M jak miłość". Gra w "rodzince.pl", z powodzeniem występuje w teatrach. To nie wszystko. Aktorka zaprezentuje teraz swój talent w serialu "Świat według Kiepskich".

 • Andrzej Grabowski: Między Ferdkiem a "Gebelsem"

  ...przyzwyczaił i zrozumiał, że skoro gości w domach widzów codziennie od wielu lat, to przez niektórych traktowany jest jak dobry znajomy. "Świat według Kiepskich" kręcony jest już od 18 lat. Andrzej(...) i musiałbym to robić tak, żeby wyszło naturalne, a nie jak wygłup. Jak jest ze wstydem u aktorów? To trochę obciach wyglądać jak Kiepski. - Są różni aktorzy. Ja należę do tych, którzy starają...

 • V Festiwal Dobrego Humoru

  Na rozpoczętym w czwartek, 24 czerwca, w Gdańsku, V Festiwalu Dobrego Humoru, programy rozrywkowe rywalizować będą w siedmiu kategoriach. O nagrodę w kategorii "najdowcipniejszy serial telewizyjny" walczyć będą m.in. "Lokatorzy", "Złotopolscy", "Świat według Kiepskich" oraz "Kasia i Tomek" . Impreza potrwa trzy dni.

Dyskusje na temat: aktorzy świat według kiepskich