• Informacje na temat:

  aktorzy z barw szczęścia

Artykuły na temat: aktorzy z barw szczęścia
 • Anna Karwan: Kontrowersyjny wątek w "Barwach szczęścia"

  ...​W nowym sezonie "Barw szczęścia" pojawi się wątek, którego się nie spodziewałam. Myślę, że będzie on dość kontrowersyjny, choć mi osobiście bardzo się podoba - zdradza Anna Karwan. Wokalistka podkreśla, że praca na planie serialu jest bardzo wymagająca. Często zdjęcia trwają po 12 godzin, a w tym czasie nagrywanych jest wiele rożnych scen, dlatego trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do...

 • Zdrada w "Barwach szczęścia"?

  Aktorka Katarzyna Glinka, znana z serial u "Barwy szczęścia" prace zaczyna często o 5 rano. Nie jest lekko - zwłaszcza że jej bohaterka także przeżywa ciężkie chwile.

 • Za kulisami "Barw szczęścia"

  Piotr Maślak od wtorku zostanie gospodarzem cyklu "Barwy życia" w TVP 2 - poinformował portal Wirtualne Media.

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Siedem lat emisji i wierność milionów widzów to sukces całej ekipy "Barw szczęścia". Scenarzyści wielkie uczucia wplatają w codzienność, jak w prawdziwym życiu. A aktorzy sprawiają, że chcemy śledzić losy ich bohaterów.

 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  Od pierwszego etapu produkcji "Barw szczęścia" miała decydujący głos we wszystkich kwestiach.​ Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  Joanna Moro, czyli Zosia z „Barw szczęścia”, opowiedziała o zabawnej sytuacji, która spotkała ją w drodze na plan telenoweli. Jednocześnie przyznaje, że w zawodzie aktora talent to nie wszystko.

 • Krystian Kukułka: W "Barwach szczęścia" i za barem

  ...widzowie serialu "Barwy szczęścia", którzy rozpoznawali w nim Ernesta Chowańskiego. Klientom uzmysławiało to fakt, że w Polsce aktorzy bynajmniej nie pławią się w luksusie. - Miałem zderzenie(...) "Barwy szczęścia". Aktor nie ukrywa jednak, że początki jego życia w stolicy nie należały do łatwych. Rola Ernesta Chowańskiego przyniosła mu wprawdzie popularność, dni zdjęciowych nie było jednak...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Marek Molak jako Popek

  Poniżej możecie przedpremierowo zobaczyć fragment najnowszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się znany z serialu "Barw szczęścia" Marek Molak?

 • Krzysztof Antkowiak: Symboliczny wątek

  W zeszłym roku Krzysztof Antkowiak nagrał bożonarodzeniową piosenkę do "Barw szczęścia", a teraz dołączył do obsady serialu! Gra Wolana, muzyka, który z powodu zawirowań życiowych został bezdomnym.

 • Zrezygnowała z serialu. Co teraz?

  Pokochaliśmy ją za rolę Julki w "Barwach szczęścia". Ale ten etap Marta Nieradkiewicz ma już za sobą. Przyszła pora na nowe wyzwania.

Zdjęcia na temat: aktorzy z barw szczęścia
Wideo na temat: aktorzy z barw szczęścia
 • 10 lat "Barw szczęścia"

  "Barwy szczęścia" zadebiutowały na antenie Dwójki dokładnie 10 lat temu! Zobaczcie, co wydarzyło się w serialu przez dekadę i jak wspominają to aktorzy.

Dyskusje na temat: aktorzy z barw szczęścia