• Informacje na temat:

  aktorzy z pierwszej miłości 2011

Artykuły na temat: aktorzy z pierwszej miłości 2011
 • 10 najgorszych filmów o miłości

  W walentynki w kinach królują komedie romantyczne, w telewizji powtarzane są natomiast klasyczne filmy o miłości - począwszy od "Przeminęło z wiatrem" do "Czterech wesel i pogrzebu". Ale uwaga! Są filmy, na które lepiej nie zabierać dziewczyny i nie namawiać na seans ukochanego. Przed Wami nasza subiektywna lista dziesięciu najgorszych filmów o miłości.

 • Porwania brak. Sensu też.

  ..."Porwanie" , reż. John Singleton, USA 2011, dystrybutor: Monolith Films, premiera kinowa: 23 września 2011

 • Znamy nomoniwanych do Nagrody im. Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Julian Świeżewski, Justyna Wasilewska i Zofia Wichłacz - to młodzi aktorzy, którzy mają szansę otrzymać Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Listę tegorocznych nominowanych ogłosiła w czwartek kapituła Nagrody.

 • 14 marca poznamy laureata Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego

  Dawid Ogrodnik, Magdalena Berus, Julian Świeżewski, Justyna Wasilewska i Zofia Wichłacz - to młodzi aktorzy, którzy 14 marca mogą otrzymać Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rok 2017. Wyróżnienie specjalne odbierze też wtedy aktorka Julia Kijowska.

 • Konrad Łęcki o "Wyklętym": Nie zrobiliśmy filmowego pomnika

  Tropieni i zabijani niemal jak zwierzęta. Większość z nich zginęła, a historia o nich przez lata była zakłamywana. Choć od 1 marca 2011 co roku obchodzimy święto państwowe poświęcone ich pamięci(...) o brutalnych czasach, niedocenionych bohaterach targanych dylematami i sporze o historię, a także osamotnieniu, trudnej miłości i dramatach rodzin.

 • Interesowało mnie, co czuje kobieta

  ...: "Dotknij mnie" (wspólnie z Ewą Stankiewicz) i "Teraz ja". "Z miłości" trafiło na ekrany kin 2 grudnia 2011.(...)- Siermiężno-buraczany obraz ludzkiego nieszczęścia. Nic z wizji kolorowego przemysłu - Anna Jadowska, reżyserka filmu "Z miłości", którego akcja rozgrywa się w środowisku polskiego porno-biznesu...

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...policji. O filmie głośno jest nie tylko z powodu pokazanej w nim prawdziwej historii, rozgrywającej się na styku sportu i świata przestępczego. Także dlatego, że grający główne role aktorzy przeszli(...) zobaczymy Sonię Bohosiewicz i Sebastiana Fabijańskiego. "Inni ludzie" to dynamiczna i hipnotyzująca historia o miłości i jej braku. To romans w czasach rozpadu więzi międzyludzkich, dożywotnich...

 • Jessica Alba poznaje "naszą rodzinkę"

  Chcecie poczuć się staro? No, to posłuchajcie: Jessica Alba jest mężatką i mamą, a w kwietniu 2011 roku skończy trzydzieści lat.

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri

  Janusz Jóźefowicz, Janusz Stokłosa i Agata Miklaszewska. To trio przed 20 laty stworzyło pierwszy polski musical "Metro". 3 grudnia 2011 roku podczas Camerimage w Bydgoszczy odbędzie się światowa prapremiera pierwszego musicalu w technologii 3D "Pola Negri" z Nataszą Urbańską w roli tytułowej.

 • "Take This Waltz": Poszła w tango

  ...sztampowa, co sprawia, że ogląda się to jak wspaniały obyczajowy kawałek w klimacie i na poziomie "Czułych słówek"? Po pierwsze - aktorzy, po drugie - dialogi. Za "przeżywanie" odpowiedzialny jest tu(...) zabawne miłosne małżeńskie przekomarzanki Rogena i Williams, nie zaś nieco patetyczne deklaracje o nagłym zewie miłości. Warta odnotowania jest też w "Take This Waltz" niewielka, lecz dość kluczowa...