• Informacje na temat:

  aktorzy z serialu galeria

Artykuły na temat: aktorzy z serialu galeria
 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  ...przyznają, że to były dla nich piekielnie trudne. Gra się je łatwiej, gdy aktorzy mają czas by się poznać. Smaczku tej historii niech doda fakt, że romans żony odkryje zazdrosny mąż - Krzysztof Wieszczek, do niedawana góral w "Szpilkach na Giewoncie". W "Galerii" jego bohater jest równie krewki. A to nie jedyne nowe wątki miłosne w serialu. Równie widowiskowe będą sceny w których uwodzić się będą...

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Komentatorem podczas tego wyjątkowego spotkania był znany dziennikarz sportowy - Włodzimierz Szaranowicz, który umiejętnie wprowadził kibiców w piłkarski nastrój. Mimo przyjacielskiej atmosfery na boisku nie zabrakło emocji i kibice mogli czuć się usatysfakcjonowani. Padło dużo bramek, było sporo błyskotliwych zagrań i zaangażowania w grę. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla ekipy serialu "M jak...

 • "Moda na sukces" w Polsce?

  ..."Moda na sukces" będzie kręcona u nas? To jest całkiem realne! Taką wiadomość przekazał na jednym z portali społecznościowych producent serialu, Casey Kasprzyk.

 • Podwyżka dla "Zagubionych"

  Bohaterowie serialu "Zagubieni" podwoili swe gaże i od tej pory będą otrzymywać 80 tysięcy dolarów za każdy odcinek. Matthew Fox, który gra kluczową dla serialu postać dra Jacka Shepharda, otrzymał też jednorazowo 250 tys. dolarów. Nowa umowa zawiera jednak mały haczyk - aktorzy zostali uprzedzeni, że postaci, które grają w filmie "Zagubieni" mogą zostać w każdej chwili usunięte, czyli... zabite.

 • Julia Pietrucha: Jadę na Ukrainę

  Aktorka Julia Pietrucha wraca na ekrany telewizorów w drugim sezonie serialu "Blondynka". Aktorka opowiada o swojej roli, do której wróciła po trzech latach oraz o planach zawodowych.

 • Odsłonięto mural Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza

  Czarno-biały mural upamiętniający znany m.in. z kultowego "Rejsu" aktorski duet Jana Himilsbacha i Zdzisława Maklakiewicza odsłonięto w czwartek na granicy Woli i Śródmieścia. Tworzą go kadry z filmów, w których wystąpili aktorzy oraz noty biograficzne o artystach.

 • "Fear the Walking Dead": Tajemnice zza kulis

  Czy wiedzieliście na planie jakiego serialu spotkali się wcześniej Kim Dickens i Dayton Callie? Jakie plany ma Dave Erickson? Podczas naszej wizyty w Meksyku dowiedzieliśmy się paru interesujących faktów.

 • Wystraszona ekipa "Zagubionych"

  Josh Holloway, bardziej znany jako serial owy Sawyer, przyznał ostatnio dziennikarzom, że ekipa grająca w serialu "Zagubieni" boi się o odtwarzane przez siebie postacie. Zdążyliśmy już zauważyć, że producenci serialu mają różne pomysły i jak dotąd nie sprawiało im większych trudności eliminowanie niektórych, nawet ważnych bohaterów.

 • Po wakacyjnej przerwie do pracy wrócili aktorzy i twórcy serial u "Klan". Trudno w to uwierzyć, ale filmowcy powoli zbliżają się do nakręcenia jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Kilka dni temu realizowano zdjęcia do odcinków 969 i 970. Tym razem filmowcy zawitali do wiejskiej rezydencji Moniki w Liskowie, która w rzeczywistości znajduje się w podwarszawskim Lasku Kabackim.

Zdjęcia na temat: aktorzy z serialu galeria
Wideo na temat: aktorzy z serialu galeria