• Informacje na temat:

  aktualności ze świata gwiazd

Artykuły na temat: aktualności ze świata gwiazd
 • Małgorzata Kożuchowska: Plany jej i męża runęły jak domek z kart!

  ..." – mówiła gwiazda niedługo po ich ślubie. Te słowa nie straciły na aktualności. Życie w małżeństwie z Bartkiem jest szczęśliwe i pełne miłości. Mąż sprawdza się nie tylko w roli ojca ich synka Jasia (3,5(...) świata show-biznesu, był dużym ryzykiem.  W środowisku mówiono, że nawet religijność Małgorzaty nie pomoże im przetrwać wielu ciężkich chwil. Może pod wpływem tych głosów, aktorka starała się uczulić...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Bollywoodzki gwiazdor namiętnym blogerem

  Wielu celebrytów pisze blogi, ale nikt nie robi tego tak regularnie i z takim zaangażowaniem jak bollywoodzki gwiazdor Amitabh Bachchan. W tym tygodniu aktor obchodzi 3-lecie swojego bloga, na którym publikuje nawet po 1 tys. słów dziennie.

 • "Jak ognia unikam lania wody"

  Pracuje po 12 godzin na dobę, aby dwa nowe programy wzbudziły duże emocje. Dorota Wellman nie ukrywa, że praca jest jej pasją, żywiołem książki, a dla dobra programu gotowa jest się nawet boksować.